lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

Valla canim,sayisini unuttum desem yalan olmaz 10 seanstan fazla oldugu kesin ve buda bir gercek ki eskiden daha iyiydi kendim kasindim.Yuz ve kollar gec bitiyormus ama bilmiyorum artik gec mi erken mi?

Evet canim,okudum alinti yaparak sormusun,bende yazayim dedim.
ama cok seans gerekli,bunu biliyorum

Bende tekrar 3 seanslik ber paket aldim offf offf,nedir bu cilem,kendim ettim ,kendim buldum.... gelismeleri 3 seans bitince yazacagim.

ben yüzüme yaptırıyorum 2 senedir ama bi sonuç alamadım. hormon testide yaptırdım hiç bi problem çıkmadı.döktüğüm o kadar paraya mı yanayım zamanamı yanayım yoksa ince tüylerinde siyahlaşmasınamı yanayım bilemedim:(

ayyyy canım seninkide hepten zormuş yaa ama mnesela şöyle bişey var belirli bi seans para ödüyorsun sonrasındada ödemiyorsun keşke öyle olan epilasyonları deneseydin paranda boşa gitmezdi.

İnce tüyler için mesela yüzdekiler için lazer epilasyon önerilmiyor ince tüyler için iğneli epilasyon en iyi ve en kesin çözüm :)

Bitaneyim,aynen canim,bende de ayni oldu,bir de su varki arastirinca ogrendim yuz gibi hassas bolgelerde yaptirdigin alanin disindaki tuylerde etkilenip buyuyormus,neyse kollarima lazer yaptiriyordum,simdiye kadar omuz bolgemden kesinlekle rahatsiz olmadim orada tuy yoktu ki,seansa gittigim yerdeki kadin omuz bolgemede yapti simdi yer degistirdim baska yere gidiyorum ve orada lazer yapan bayan,ayni zamanda doktor,bu bolgeye kim lazer yapti burasi bitmez dedi.Ilk gittigim yerdeki kadinda calistigi yerden ayrilmis keske onu elime gecirseydim.Ne mi yapardim olmayan yerde de tuyleri uyarip harekete gecirdigi ici bir guzel doverdim,isin sakasi bu tabiki.Yinede cok dikkat etmek lazim bir bolgedeki tuylerden kurtulayim derken o bolgenin yanindaki tuylerde uyarilip harekete geciyormus ve bunu lazer yapan kisilerde yeni fark etmisler.

Geri