Lazer Epilasyonun Avantajları

M

Misafir

Forum Okuru
Lazer Epilasyonun Avantajları
Lazer Epilasyonun Avantajları - Hastaların çoğunda kalıcı veya uzun dönemli epilasyon sağlar
- Tekniğine uygun yapılırsa güvenilir bir yöntemdir

- Bacak, sırt gibi geniş alanlarda uygulama olanağı sağlar - Göreceli olarak daha az ağrılı bir yöntemdir,hastaların çoğu tedaviye rahatlıkla uyum sağlar
- Tekrar büyüme olsa bile oluşacak tüyler zayıf açık renkli kozmetik önemi zayıf tüyler şeklindedir
- Hızlı bir yöntemdir 4-5 saatte vucuttaki tüm tüyler temizlenebilir
- Cilt üzerine toksik yada allerjik bir yan etkisi yoktur,cildi tahriş etmez, kalıcı yara izi bırakmaz,kanserojen olduğunu gösteren herhangi bir kanıt yoktur .
- Batık kılların ve kıl dönmelerinin en öenemli tedavi yöntemidir.
- Cilt enfeksiyonu ve bulaşıcı hastalık riski yoktur

Epilasyon yaptırmak zararlımı? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Braun Silk Expert lazer epilasyon kullanan varmı ? Braun Silk Expert lazer epilasyon kullanan varmı ?
Merhaba kızlar ben dün vatandan Braun Silk Expert 300.000 Atımlı Lazer Epilasyon Cihazı aldım 6 taksitle. 1.300 dü . Vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabiliyormuş . 2 yıl garantili . Benim merak ettiğim bu cihazı kullanıp sonuç alan varmı...
Güzellik ve Bakım Önerileri 2
Remington IPL-6750 Prestige Lazer Epilasyon Seti hakkında bilgi Remington IPL-6750 Prestige Lazer Epilasyon Seti hakkında bilgi
Lazer epilasyon son senelerde bayanların özel ilgi duydukları alanlar arasındadır. Siz de lazer epilasyon cihazı alma konusunda bir...
Tatlı Evim 0
Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı? Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum...
Tüm Kadınca Konular 2
İğneli epilasyon mu lazer mi? İğneli epilasyon mu lazer mi?
Kızlar merhaba hepinize, Epilasyona gitmeyi düşünüyorum. Ama lezer mi iğneli mi karar veremedim. Duyduğuma göre lazerde tek tük tüğler yine kalıyormuş. İğneli epilasyonda tamamen bitiyormuş ama çok acılıymış. Aranızda iğneliye giden var mı...
Kadınlar 1
Epilasyon yaptırmak zararlımı? Epilasyon yaptırmak zararlımı?
İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0