1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Lc Waikiki 2010 Bayan Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

lc waikiki 2010 lcw 2010 bayan lcw ürünleri lc waikiki ürünleri ve fiyatları Lc Waiki'den bayanlara özel 2010 Koleksiyonu...Klasik giyimden hoşlanan bayanlar için düşünülen koleksiyon gerçekten çok şık...Çalışan ve klasik giyinmek zorunda olan biri olarak benim çok beğendiğim modelleri bakalım sizde beğenicekmisiniz...

Lc Waikiki 2010 Bayan Koleksiyonu karşınızda meleklerim :tik:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    pek tarzim degiller, ama tskler paylasim icin :)

3. beste-

beste- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğne sağLık gseL oLmş...

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Lc waikikiden her sene hem yazlık hemde kışlık alışverişimi yapıyorum hafta sonu da yapıcam inaşşalah:Dbeklesin beni lc waikiki yeni ürünler gelmiş gidip almak lazımD::DD

5. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Lc Waikiki ürünlerini ve tarzını her zaman beğenmişimdir zaten,çok kibar modeller

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Ailece Lc den ara ara alışveriş yapanlardan biriyim. Güzel ve hoş giyim tarzı var genelde eşim indirimi takip eder ve alışverişimizi yaparız .Bu modellerde hoş bence şık duruyorlar bir gidip bakmak lazım yeni modellere:)

7. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Ilk kiyafet cok güzl, paylasdigin icin tskler.

LC Waikiki malesef ki benim Almanyada bulundugum sehirde bulunmuyor sadece Tr´de tatillerde alisverisimi yapiyorum ama ürünleri ve kalitesi cok iyi bir marka.

Lc Waikiki 2010 Bayan Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LC Waikiki 2009 Kış Bayan Koleksiyonu (Klasik)

LC Waikiki 2009 Kış Bayan Koleksiyonu (Klasik)

lcw waikiki ürünleri lc waikiki ürünleri lcw kış sezonu lc kış sezonu 2009
  2. LCW Waikiki 2010  ilkbahar genç erkek koleksiyonu

LCW Waikiki 2010 ilkbahar genç erkek koleksiyonu

lcw waikiki lcw waikiki online alışveriş genç erkek online alışveriş satış Birçoğunuz zaten biliyor artık çocukluktan çıkıp genç olma adımlarını atan 12 yaşında oğlum var Allah bağışlarsa.Ve onun için en rahatı ve onun yaşına yakışan en farklı çizgilerden oluşan modelleri tercih ediyorum O zaten oldum olası annesinin zevkine güvenen ve her defasında bunu olumlu tepkilerle bana gösteren bir...
  3. LCW Waikiki 2010 Sonbahar genç kız koleksiyonu

LCW Waikiki 2010 Sonbahar genç kız koleksiyonu

lcw waikiki 2010 kış sezonu lcw 2010 sonbahar koleksiyonu waikiki sonbahar koleksiyonu Genç kızlar için hazırlamış olduğu harika bir koleksiyonla sizleri mağazalarında bekliyen LCW Waikiki 2010 sonbahar genç kız koleksiyonuyla beğeni topluyor.Sizleri bu yepyeni koleksiyondan seçmiş olduğum modellerle başbaşa bırakıyorum
  4. LCW Waikiki 2010 Sonbahar kız çocuk koleksiyonu

LCW Waikiki 2010 Sonbahar kız çocuk koleksiyonu

lcw kış lcw waikiki 2010 sonbahar 2010 sonbahar waikiki 2011 lcwkış koleksiyonu LCW Waikiki 2010 Sonbahar kız çocuk giyim modellerini sizlerle paylaşıyorum.Cıvıl cıvıl bir koleksiyon hazırlayan LCW sizleri mağazalarında çok daha fazla çeşit ve modelleriyle ihtiyaçlarınızı gidermek için bekliyor.
  5. 2010/2011 LCW Waikiki okul koleksiyonu

2010/2011 LCW Waikiki okul koleksiyonu

lcw waikiki lcw waikiki okul okul 2011 2011 Okulların açılmasına şurda sayılı günler kala LCW Waikiki okul koleksiyonunu sizlerle paylaşmak istiyorum,Bende geçen sene oğlumun okul ihtiyaçlarını LCW den karşılamış ve gayette memnun kalmıştım bu senede aynı şeyi okula bu sene başlıyacak olan diğer oğlum içinde istiyorum Yani bana okul alışverişi için LCW nin yolu göründü:)

Sayfayı Paylaş