Lcw home oda kokularından hangisini tavsiye edersiniz?

Ç

çillibayan

Forum Okuru
Lcw home oda kokularından hangisini tavsiye edersiniz?

Lcw home oda kokusu melek kadınlar kulubü lcw home oda kokusu kullananlar forum'da.​

Kızlar evimde anlam veremediğim bir koku var. Kokuyu ne yapsam geçiremiyorum. Acaba lcw home oda kokusunu her yerde öneriyorlar nasıl bilen var mı banyoma tuvalete koysam kokudan kurtulabilir miyim? Lcw home oda kokusu ne çeşitleri var acaba odamda ya da başka yerlerde de kullanabilir miyim? Bir de lcw home oda kokuları fiyatları nasıl? Kullananlar varsa netten sipariş vereceğim.

Merhaba
Vallahi sana vereceğim tavsiye kabul edersen öncelikle koku ile diğer kötü kokuyu bastırmak yerine o kötü kokunun ana kaynağına inip yok etmek daha mantıklı bence. Sonra tabii yine güzel koku kullanabilirsiniz mekanınızı daha hoş kokuyla doldurabilirsiniz. Özellikle kötü koku geliyorsa giderlerden öncelikle onu kökten çözmek en mantıklısı. Çünkü hangi güzel kokuyu alırsanız alın hiç verim alamaz aksine daha beter bir koku ile karşılaşabilirsiniz. Lcw home oda kokusu çeşitleri olarak portakal kokusu benim favorilerimden bunların yanında şakayık oda kokusu, sedir ağacı oda kokusu, sandal ağacı oda kokusu, tropikal oda kokusu, kaşmir oda kokusu gibi hoş kokular bulunuyor. Fiyatları da bence çok uygun. Ama dediğim gibi önce kötü kokunun icabına bakın sonrasında bu güzel koku daha fazla kendini gösterecektir tertemiz bir ortamda.

Peki banyonuzda istenmeyen bir koku var ve bunu nasıl geçirebilirsiniz? ''Banyodan gelen kötü kokuları nasıl geçirebilirim yardım'' hemen yazımızı inceleyebilirsiniz arkadaşlar.

malatya halı yıkama firması olarak gardenya LCW home oda kokusu kullanıyoruz gayet memnunuz

Geri