1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Lee Ryan Avatarları

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

lee ryan avatarları
    Yakışıklı çocuk vesselam:DAllah sahibine bağışlasın:DLee ryan hayranları işte size avatrlar:)

Lee Ryan Avatarları

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Lee Ryan Avatarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sheeter-amy lee--broken

sheeter-amy lee--broken

I wanted you to know I love the way you laugh gülüşünü sewdiğimi bilmeni istedim I wanna hold you high and steal your pain away sana sarılmak ve acını çalıp götürmek istiyorum I keep your photograph; I know it serves me well fotoğrafını saklıyorum; biliyorum bana yeteceğini I wanna hold you high and steal your pain sana sarılmak ve acını çalmak istiyorum ‘Cause I’m broken when I’m lonesome...
  2. Christopher Lee

Christopher Lee

Christopher Lee Gerçek Adı: Christopher Frank Carandini Lee Doğum Yeri: Belgravia, Londra, İngiltere Doğum Tarihi: 27.05.1922 Boy : 1.96 m Onu Ünlü Yapan Ne? The Curse of Frankenstein (1957) filminden sonra tanınmaya başlamıştı Birliktelikleri: Eşi: Birgit Kroencke Lee, 17 Mart 1961'de evlendiler. Ailesi: Ablası: Xandra Bir kızı var, annesi, Birgit Kroencke Lee Ödüllerinden...
  3. amy lee-seether     broken

amy lee-seether broken

I wanted you to know I love the way you laugh I wanna hold you high and steal your pain away I keep your photograph and I know it serves me well I wanna hold you high and steal your pain 'Cause I'm broken when I'm lonesome And I don't feel right when you're gone away You've gone away, you don't feel me, anymore The worst is over now and we can breathe again I wanna hold you high, you...
  4. avatarlar

:) ,, , :):):):)

Sayfayı Paylaş