1. hatice yaman

hatice yaman Forum Okuru

lekelenme

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında hatice yaman tarafından paylaşıldı.

iyi günler 3 gündür adetim leke şeklinde oluyor nedeni nedir birde bu ay 3 defa adet oldum

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , bir ayda 3 defa mens olmanız bir olumsuzluğun işareti.Hekime görünüp muayene olun.Kist,miyom,yara,hormonal bozukluk,rahim kaynaklı bir sorun olabilir.

lekelenme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

aşılamadan sonra kanama olması normalmi,aşılamadan sonra kan lekesi,aşılama sonrası lekelenme,aşılamadan sonra lekelenme yaşıyanlar,aşılama ve lekelenme hakkında bilgiler Aşılama sonrası ağrı olur mu? Normal midir? Aşılama sırasında ve sonrasında çok hafif kasık ağrısı olması normaldir, bazı hastalarda hiç ağrı olmayabilir. Genel olarak son derece rahat bir işlemdir, hastaların rahatsız...
  2. Birliktelik esnasında lekelenme

Birliktelik esnasında lekelenme

birliktelik sonrası kanama,birliktelik sonrası lekelenme,birliktelik sonrası vajinadan kan gelmesi,ilişki sonrası lekelenmenin sebepleri hakkında bilgiler İlişkiden hemen sonra veya ertesi günü beklenmedik bir şekilde kanama görülmesine post koital kanama denir.cinsel ilişki sonrası oluşan vajinal kanama. rahim ağzının iltihaplanması, vajinal enfeksiyon, rahim ağzında yara, servikal polip...
  3. Adet öncesi lekelenme normalmidir?

Adet öncesi lekelenme normalmidir?

Vajinal akıntı adet döneminin bir parçası kabul edilir. Hamilelikte oluşan rahatsızlıklardan biride bu akıntılardır. Çoğunlukla her hamilede birçok vajinal akıntılar ve kanamalar görülmektedir. Hamile olmayanlarda da bu gibi lekeler bir hastalık belirtisi ya da normal bir akıntı olarak sayılır. Az miktarda gelen vajinal akıntı oldukça normal görülür. Tüm kadınların adetleri sırasında biraz...
  4. Bu lekelenme hamileik belirtisimi ?

Bu lekelenme hamileik belirtisimi ?

7 aylık evliyim korunmuyoruz ama gebelik Yok gecen ay adetimden 15 gün sonra leke gelmeye başladı 15 -20 gündür geliyo sadece lavobada silinirken gelen bi leke ayın 15 Adet olmam lazımdı olmadım ama lekeler devam ediyo yardım edim Kafam cok karışık haftaya hastaneye gitmeyi düşünüyorum kaynanamla beraber oturuyoruz onada bisey diyemiyorum demek istemiyorum önerilerinizi bekliyorum
  5. siyah lekelenmem var yardım

siyah lekelenmem var yardım

merhaba yardımcı olurmusunuz adetim 15 gün oldu geçeli test yaptım 6 tane hepsi negatif .kan testide yaptımoda negatif iki gündür siyah leke geliyor ve sğ yumurtalım ağrıyor nedeni nedir?

Sayfayı Paylaş