Etiketler:
  1. hatice yaman

hatice yaman Forum Okuru

lekelenme

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında hatice yaman tarafından paylaşıldı.

iyi günler 3 gündür adetim leke şeklinde oluyor nedeni nedir birde bu ay 3 defa adet oldum

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , bir ayda 3 defa mens olmanız bir olumsuzluğun işareti.Hekime görünüp muayene olun.Kist,miyom,yara,hormonal bozukluk,rahim kaynaklı bir sorun olabilir.

lekelenme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

aşılamadan sonra kanama olması normalmi,aşılamadan sonra kan lekesi,aşılama sonrası lekelenme,aşılamadan sonra lekelenme yaşıyanlar,aşılama ve lekelenme hakkında bilgiler Aşılama sonrası ağrı olur mu? Normal midir? Aşılama sırasında ve sonrasında çok hafif kasık ağrısı olması normaldir, bazı hastalarda hiç ağrı olmayabilir. Genel olarak son derece rahat bir işlemdir, hastaların rahatsız...
  2. Birliktelik esnasında lekelenme

Birliktelik esnasında lekelenme

birliktelik sonrası kanama,birliktelik sonrası lekelenme,birliktelik sonrası vajinadan kan gelmesi,ilişki sonrası lekelenmenin sebepleri hakkında bilgiler İlişkiden hemen sonra veya ertesi günü beklenmedik bir şekilde kanama görülmesine post koital kanama denir.cinsel ilişki sonrası oluşan vajinal kanama. rahim ağzının iltihaplanması, vajinal enfeksiyon, rahim ağzında yara, servikal polip...
  3. Doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme

Doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme

doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme yaşayanlar,doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme olması,doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme neden olur,doğum kontrol hapı hakkında bilgiler Doğum kontrol hapı 8oral kontraseptif) kullanan bayanlarıb başına gelen durumlardan birisi hapları alırken kanama veya lekelenme olmasıdır. Doğum kontrol haplarının her bir kutusu bittiğinde yedi gün...
  4. Pembe lekelenme nedir pembe lekelenme neden ve ne zaman olur ?

Pembe lekelenme nedir pembe lekelenme neden ve ne zaman olur ?

Normalde vajinal akıntı şeffaf veya beyazdır. Menstrüasyon sonrası açık pembe deşarj hafif kanamaya bağlıdır. Yumurtlama, implantasyon veya yeni kontraseptif araçlar neden olabilir, ancak aynı zamanda birçok patolojik faktörle tahrik edilebilir.Vajinal akıntı menstruasyon döngüsü boyunca kadınların çoğunda görülür. Dönemler arasındaki boşaltım şeffaf veya beyazımsıdır. Yoğunluğu döngünün...
  5. Adet yerine kahverengi lekelenme

Adet yerine kahverengi lekelenme

İyi gunler yaklaşık 2 aydır qlairista doğum kontrol hapı kullanıyorum bu ay adetim lekelenme şeklinde oldu açık kahve ve koyu kahve seklinde. 3.kutuya yarın başlayacağım. Ve bugün de adetimin 3. Günü. Bu ay ishal oldum ek koruma yöntemi kullanmadım pazar günü 27.hapi aldığımda adetim basladi. Şuanda da sadece peceteyle silince koyu ya da açık kahverengi akintim geliyor. İlaci düzenli...

Sayfayı Paylaş