Lens ile denize girilir mi denize giren var mı lens ile?

• Konbuyu başlatan Elfida44
  • Başlangıç tarihi
E

Elfida44

Forum Okuru
Lens ile denize girilir mi denize giren var mı lens ile?

Lensle denize girilir mi melek kadınlar kulübü lensle denize girilebilir mı forum'da.​

Ben 15 yaşımdan beri gözlük kullanıyordum üniversiteden sonra gözlüğü bıraktım kontaks lense geçtim. Yani 25 yaşımdan sonra lens takmaya başladım yaklaşık 1 yıldır lens kullanıyorum. Acaba yazın tatile gittiğimde size sormak istiyorum da lens ile denize girilir mi? Ben geçen yazdan sonra kullanmaya başladım acaba denize lensi ile giren var mı ya da sıkıntı olur mu? Arkadaşlar lens kullananlar yazarsa sevinirim lütfen ben lens olmadan göremem bunu nasıl halledebilirim?

images.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Göz bozukluğunda gözlük yerine lens kullanmak daha pratik ve kullanışlı olmasi nedeniyle lensi tercih ediyorlar özellikle de küçüklükten gözlük verildiyse ileri yıllarda gözlük kullanmak biraz zor olduğu için lens ileri yaşlarda tercih ediliyor. Yalnız denize gireceksiniz lens ile denize girmemenizi öneririm. Kontaks lensler özellikle spor yaparken egzersiz yaparken herhangi bir engel yaratmazken suya girdiğiniz zaman kesinlikle çıkarmalısınız. Çünkü kontaks lensler günlük kullanımda gözünüze uygundur ve düşmez ama su ile temas ettiği zaman gözünüzden düşer. Ben kesinlikle lens ile denize giren olduğunu da düşünmüyorum. Siz doktorunuza da danışın ama zaten lens ile girmenizi onermeyecektir. Bu konuda size tavsiyelerde bulunacaktır. Lensle denize girilir mi sorunuza hayır girmeyin diye cevap verebiliriz net şekilde.

Dilerseniz lens kullanımı hakkında merak edilen sorularınız varsa aşağıdaki linki de incelemenizi tavsiye ederiz. "Kimler lens kullanabilir" yazımızı aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri