1. göz rengi

göz rengi Forum Okuru

lens renkleri tavsiye

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında göz rengi tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar ilk kez lens kullanmaya karar verdim ama rengi konusunda oldukça kararsızım bana doğal göz rengi gibi görünen renkli lens tavsiyelerinde bulunurmusunuz bu arada buğday tenli bir bayanım

lens renkleri tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kontak lenslerin bakımı..

Kontak lenslerin bakımı..

Lenslerinizi çıkardıktan sonra birikinti kalmaması için temizlemelisiniz. Bu işlemi avucunuza lensi alarak birkaç damla solüsyon damlattıktan sonra işaret parmağınızla hafifçe ovalayarak yapabilirsiniz.(Tırnaklarınızı kullanmamanız gerektiğini unutmayın!) Bu temizliğin ardından yeni solüsyonla doldurulmuş kaplara yerleştirin. Lensler bu solüsyon içinde ancak 6 saat kaldıktan sonra temizlenmiş...
  2. Kontakt Lenslerin Temizliği

Kontakt Lenslerin Temizliği

kontakt lens nedir kontakt lens kullanımı kontakt lens temizliği kontakt lens bakımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Görme sorunu yaşayan insanlarla sırf değişik bir hava versin diye kontakt lens kullananlar bilmelidirler ki kontakt lens temizliği çok önemlidir melekler. En hassas organımız olan gözümüze taktığımız bu cisim gerekli temizliğe ve hijyene dikkat edilmezse bizi sağlığımızdan...
  3. Kontakt Lens Kullananlar İçin Makyaj Tavsiyeleri

Kontakt Lens Kullananlar İçin Makyaj Tavsiyeleri

kontakt lens kullananlar nasıl makyaj yapmalı, kontakt lens kullananlar için, kontakt lensliler için makyaj Sevgili melekler, gözleri bzuk olup gözlük yerine kontakt lens kullannalar biraz dikkatli oldukları takdirde rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde makyaj yapabilirler. En büyük riskin enfeksiyon kapmak olduğu kontakt lens kullanımında hijyen kurallarına titizlikle uymak gereklidir....
  4. Kontakt Lens Tavsiyesi

Kontakt Lens Tavsiyesi

merhaba canlarım kontakt lens kullanmak istiyorum çünkü astigmatım var ve çok zor durumda kalıyorum bana öneri vereblir misiniz? ancak şüphelerim var yani zarar verir mi gözüme falan diye bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler...
  5. Freshlook lens kullananlar tavsiyelerinizi alayım

Freshlook lens kullananlar tavsiyelerinizi alayım

Selamlar arkadaşlarım bende kontakt lenk kullanmak istiyorum artık gözlüğü atmanın zamanı geldi de geçiyor bile Freshlook lenk kullananlar acaba batma ve daha değişik şikayetleriniz var mı tam olarak nasıl kullanıyonuz temizliğini nası yapıyonuz akşamları çıkartıyor musunuz bu konuda biraz bilgi verebilir misiniz ?=

Sayfayı Paylaş