1. göz rengi

göz rengi Forum Okuru

lens renkleri tavsiye

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında göz rengi tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar ilk kez lens kullanmaya karar verdim ama rengi konusunda oldukça kararsızım bana doğal göz rengi gibi görünen renkli lens tavsiyelerinde bulunurmusunuz bu arada buğday tenli bir bayanım

lens renkleri tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lens 'in tarihçesi

lens 'in tarihçesi

Bazı kaynaklar kontakt lensler üzerine ilk görüşlerin Rönesans dönemine dek uzandığını bildirmekle birlikte, ilk tanımlama 1845'de İngiliz astronom John Frederick William Herschell'e aittir. İlk kontakt lens ise 1886' da Xavier Galezowski tarafından katarakt cerrahisi sonrasında yara yeri iyileşmesini kolaylaştırmak amacıyla yapılmıştır. Keratokonus hastalarına yönelik ilk kontakt lens ise...
  2. Lenslerin çıkarılması..

Lenslerin çıkarılması..

Lens kabınızda solüsyon varsa boşaltıp yenisini doldurun. 2. Ellerinizi yıkayın. 3.Yukarıya doğru bakarken işaret parmağınızla lensi gözün renkli kısmından aşağıya doğru kaydırdıktan sonra başparmağınızla işaret parmağınız arasına sıkıştırarak alın. 4.Yukarı bakarak çıkartmak yerine karşınızdaki bir aynaya bakarak, baş ve işaret parmaklarınızla direkt olarak da lensinizi çıkarabilirsiniz. 5....
  3. Kontak lenslerin bakımı..

Kontak lenslerin bakımı..

Lenslerinizi çıkardıktan sonra birikinti kalmaması için temizlemelisiniz. Bu işlemi avucunuza lensi alarak birkaç damla solüsyon damlattıktan sonra işaret parmağınızla hafifçe ovalayarak yapabilirsiniz.(Tırnaklarınızı kullanmamanız gerektiğini unutmayın!) Bu temizliğin ardından yeni solüsyonla doldurulmuş kaplara yerleştirin. Lensler bu solüsyon içinde ancak 6 saat kaldıktan sonra temizlenmiş...
  4. Tavsiye

Tavsiye

Bir kişinin size tavsiyede bulunması, hayata bakış açınızın değişeceği ve hayatınızın yakında düzene gireceği anlamına gelir.Rüyada bir kimseye bir is için tavsiye mektubu verdiginizi, veya bir kimsenin sizi baska birine tavsiye etmek için mektup yazdigini görmeniz, her bakimdan yardima muhtaç bulundugunuza ve özellikle sagliginizin bozuk olmasi yüzünden bazi islerinizi aksattiginiza isarettir
  5. Lens kulananlar buraya

Lens kulananlar buraya

en güzel mavi lens mavi lens tonları en doğal hareli gerçekçi lensler Meleklerim hangi marka ve hangi renk lens kullanıyorsunuz? Benim lenslerim gri ve yeşil aslında gözlerim güzel ama bazen kendimi mutlu etmek için imaj değişikliğine tepeden tırnağa giriyorm:D Şimdi kendime doğal duran mavi renkli lens almayı düşünüyorum..Ama bazı maviler gözüne perde inmiş gibi kötü...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş