Leopar desenli pantolonlar nasıl kombinlenir?

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
Leopar desenli pantolonlar nasıl kombinlenir?
leopar desenli pantolon kombinleri, leopar desenli pantolon modelleri, leopar desenli pantolonlar nasıl kombinlenir


Sezonun en trend parçalarından biri olan leopar desenler, 2019/2020 sonbahar kış sezonuna damgasını vuran moda trenlerinden biri olarak yer alıyor. Tamamen iddialı bir desen olan leopar desenleri birçok kadın giymeye cesaret edemezken bazılarının da da vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor.

Leopar desenli pantolon modellerini nasıl kombinlerim diye merak edenler için sizlere fikir olması adına bir takım kombin örnekleri ile birlikte kombin önerilerini paylaşıyoruz.

Leopar desenler başlıbaşına göze çarpan ve iddialı bir desen olduğu için kombinleyeceğiniz parçayı mutlaka daha sade ve düz renklerden tercih etmelisiniz. Pantolon üzerine özellikle siyah ve beyaz düz renk kombinler en çok tercih edilen ve en doğru seçimlerdir.

Giyeceğiniz yerin ortamına göre leopar desenli pantolanlarını hem spor yada şık bir şekil de kombinleyebilirsiniz.


LEOPAR DESENLER NASIL KULLANILIR?

desenli pantolon kombin.JPG
en g_zel pantolon kombinleri.JPG
kombin _rnekleri.JPG
leopar desen.JPG
leopar desenli kombin.JPG
leopar desenli pantolon nas_l giyilir.JPG
leopar desenli pantolonlar.JPG
leoparl_ pantolon kombinleri.JPG
pantolon kombin modelleri.JPG
pantolon kombinleri.JPG


Kış ayların da leopar desenli pantolonlarınızı siyah bir ceket ile kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. İçinize giyeceğiniz beyaz bir kazak yada bluz kombininizi tamamlayabileceğiniz şık bir seçim olacaktır.

Ayrıca leopar desenli bir tercih yaptıysanız çok fazla bir takı takmamaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Desenlerin daha çok birbirine girmemesi adına bu isabet olacaktır. Ayakkabı olarak da eğer yeni kış ayların da iseniz bir bot yada bottie pantolon altına şık duracaktır. Bunun için de yine leopara en çok yakışan siyah rengi tercih edebilirsiniz.

Yaz ayların da ise beyaz sade bir bluz ile leopar desenli pantolonunuzu kombinleyebilirsiniz. Bu arada ufak bir dip not olarak şunu belirtmek isteriz ki leopar desenlere yine en çok uyum sağlayan ve yakışan kot kumaşlarıdır. Pantolon üzerine jean bir gömlek yada ceketi tercih edebilirsiniz.
 
S

SerpilBulcak

Yeni Üye
Üye
leopoar pantolonda hiç sevmiyorum ama etekte çok bomba bir parça. siyah ya da krem tonlarıyla tek ton kombinleyince direkt patlıyor
 
Üst