1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ben sevdim eller aldı Kalk gidelim kavruk kalbim Gül derdim diken yağdı
    Yok sebebi bu hoyrat harbin

Ben senin bildiğin erkeklerden değilim
    Onun için ağlıyorum yar
    Sen öyle dik dur ben sana eğileyim
    Senin için kanıyorum yar

Rüzgarı kattım önüme
    Döndümde baktım derine
    Yandım dünyanın canına
    Dostlar sağolsun

Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. levent yüksel

levent yüksel

Levent Yüksel, 21 Ekim 1964 yılında Antalya`da dünyaya geldi. İlkokulu Özel Antalya İlkokulu`nda, ortaokulu Antalya Hızır Reis Ortaokulu`nda bitirdi. Küçük yaşlardaki müziğe olan merakı, ortaokul yıllarından itibaren belirgin hale geldi ve ilk olarak gitar çalmaya başladı. O yıllarda Antalya`da bir düğün salonunda çalışarak ilk müzisyenlik deneyimlerini yaşadı. Antalya Lisesi`nde okurken,...
  2. Levent Yüksel - Dargın Değilim

Levent Yüksel - Dargın Değilim

Üzgünüm gidenler için Üzgünüm bitenler için Sadece çok üzgünüm dargın değilim N�olur sende beni affet Kahır değil bu kıyamet Cezamızı çekiyor gibiyiz Belki de nihayet Bir gün çalınırsa kapımız Tekrar anılırsa adımız O zaman sarılır kanayan yaramız Günahlar günahlar günahlar Gün gelir zaman bizi aklar Yıkanır ihanetler Yıkanır ahlar __________________
  3. Levent Yüksel - Bu Aşkın Katili Sensin

Levent Yüksel - Bu Aşkın Katili Sensin

Dur dedim döndü Seni yolda gördüğüm O gün ne güzel gündü Öyle büyük sevdim ki Yürek böyle karlı dağı İlk kez gördü Dalmışım gözlerine Uyumuşum sözlerinle Yazık, kısa sürdü Bu aşkın katili sensin Teslim ol suçlusu sensin Bir sen var senin içinde Hem bıçak hem yara sensin __________________
  4. Levent Yüksel - Bi Daha

Levent Yüksel - Bi Daha

Oynaşır mıyım bi' daha Kadın mı kız mı tövbe bi' daha Ben ettim sen etme affet Bırakma beni bu karda kışta Bitti Geçti gitti tövbe Tövbe tövbe Tövbe tövbe Tövbe tövbe Dolaşır mıyım bi' daha O bar bu bar geceden sabaha Hadi kapat beni evlere at Dönersem eğer koy kapıya Kalk gidelim Ele oh dedirtme Sevdiğini kurda kuşa yedirtme Hadi gidelim kalk gidelim Bize gidelim eve gidelim...
  5. Levent Yüksel - Abanoz'daki Emine

Levent Yüksel - Abanoz'daki Emine

Abanoz'daki Emine On yedisinde düştü Afro'nun eline Şimdi yaşı yirmi bir Eridi gitti dört senede İpek saçları vücudu bozuldu Ela gözlerinin ateşi söndü Kalmadı eski neşesi Alıştı zamanla küfre tütüne Zamanla etrafına uydu Alıştı evin adetlerine O içimizden birinin kızı Aşık birine O içimizden birinin kardeşi Aşık birine __________________

Sayfayı Paylaş