Levhaya Yazilma Yükümlülüğü:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Levhaya Yazilma Yükümlülüğü:
Madde 66 - Her avukat, bölgesi içinde sürekli olarak avukatlık edeceği yerin baro levhasına yazılmakla, yükümlüdür. Bir baro levhasına yazılmış olan avukat, sürekli olmamak şartiyle, memleketin her yerinde avukatlık yapmaya yetkilidir.

Trafikte Levhaların Önemi Hakkında Bilgi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları
lütfen yardım eder misiniz şimdiden saolun. :)
Soru-Cevap 0
trafik levhaları neden üçgen ve yuvarlaktır? trafik levhaları neden üçgen ve yuvarlaktır?
Hep merak etmişimdir neden trafik levhaları hep üçgen ya da yuvarlak da kare ya da dikdörtgen değil ? :D
Soru-Cevap 1
Uyarı levhaları ile espirili mekanlar Uyarı levhaları ile espirili mekanlar
Mutfak uyarı levhası mutfak dekorasyonu Bu uyarı yazısı bulunan mutfak örneğini görünce gülümsedim. Ben espiri amaçlı böyle bir uyarı konduğunu düşünüyorum ama gerçektende hatırlatmak için de bu uyarı konmuş olabilir...
Ev Dekorasyon Önerileri 0
Trafikte Mecburi Yön Levhaları Hangileridir? Trafikte Mecburi Yön Levhaları Hangileridir?
Mecburi Yön Levhalarının Resimleri Trafikteki Mecburi Yön Levhaları Trafikte Mecburi Yön Levhaları Trafik kurallarına yaya da olsak, sürücü de olsak azami dikkat edelim dedikten sonra, özellikle sürücü meleklerimize bir hatırlatma, yeni...
Faydalı Bilgiler 0
Trafikte Levhaların Önemi Hakkında Bilgi Trafikte Levhaların Önemi Hakkında Bilgi
Trafikte Levhaların Önemi Nedir Trafikte Levhaların Önemi Hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için trafikte levhaların önemi hakkında ki bilgilere yer veriyoruz bu...
Faydalı Bilgiler 0