1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Liam Neeson Fotoğrafları

  Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Liam Neeson Fotoğrafları Liam Neeson Resim Galerisi


  Geçtiğimiz Aralık ayında film çekimi için ülkemize gelen ünlü Oscarlı oyuncu Liam Neeson bu sayede İstanbul'da hayli dolaştı melekler :) Ne yazık ki bir akşam fazla içip, pantolonuna kaçıran ve bu halde paparazzilere yakalanan Neeson'ın resimlerinden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz... :)


  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>   
Liam Neeson Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Liam Neeson Resimleri

  Liam Neeson Resimleri

  Liam Neeson Resimleri fotoları Arkadaşlar Liam Neeson Resimlerini aradım ama netten baktıklarım eskiydi birde bu siteden şansımı deniyim dedim.
 2. Oscarlı oyuncu Neeson Müslümanmı Oluyor

  Oscarlı oyuncu Neeson Müslümanmı Oluyor

  Oscarlı oyuncu Neeson Müslümanmı Oluyor ? Beyler bayanlar duyduğuma göre Oscarlı oyuncu Neeson Müslüman olacakmış, sizde böyle bir haber duydunuz mu?
 3. Liam Neeson Müslüman mı Oluyor?

  Liam Neeson Müslüman mı Oluyor?

  liam neeson liam neeson 2012 Geçtiğimiz Aralık ayında film çekimleri için ülkemize gelen Oscaslı ünlü oyuncu Liam Neeson, ilginç açıklamalarda bulşunmuş melekler :) Ezan sesinden çok etkilendiğini söyleyen Neeson müslüman olmayı mı düşünüyor dersiniz? Haberin detaylarını yayınlıyoruz.. :) Ünlü Hollywood yıldızı Liam Neeson'dan (59), ilginç açıklama. Geçen aralık ayında ‘Taken 2’ filminin...
 4. Liam Neeson Kimdir, Resimleri var mı

  Liam Neeson Kimdir, Resimleri var mı

  Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Liam Neeson Kimdir bilen var mı mümkünse benimle Liam Neeson biyografi bilgilerini ve ayrıca Liam Neeson Resimlerini paylaşırsanız çok sevinirim.
 5. Liam Neeson Biyografik Bilgileri Hayatı ve Resimleri

  Liam Neeson Biyografik Bilgileri Hayatı ve Resimleri

  Liam Neeson Kimdir Liam Neeson Biyografisi Sevgili melekler, çekimlerinin bir bölümü ülkemizde yapılan Taken 2 adlı filmin başrol oyuncusu Liam Neeson hayatı ve resimleri ile ilgili bilgilerle karşınızdayız. Filmin fragmanından anladığımız kadarıyla ünlü oyuncu Taken 2 filmiyle adeta bir Türkiye tanıtımı yapmış ve burada ki çekimler sırasında da müslüman olacağı iddia edilmişti :) 1952...

Sayfayı Paylaş