Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Libelle Ev Temizlik Robotuyla Eviniz Mis Gibi Kokacak!

  Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  libelle ev temizlik robotu, suya toz çekme özelliği, 2011, tanıtımı, fiyatı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]  Sevgili melekler,
  Eğer astımınız,alerjiniz varsa mutlaka suya toz çeken süpürgelerden kullanmalısınız.Normal süpürgeyle süpürme işlemi yaparken aldığınız o toz kokusundan sonra temizlik robotu ile süpürme yapınca farkı çok iyi anlıyordunuz.

  Ben evimde Libellenin temizlik robotunu kullanıyorum.Özellikle döverek süpürme yaptığı fırçalı süpürgesi muhteşem süpürüyor.Bilhassa yaylı yataklarda ve koltuklarda yerleşen gözle görülmeyen akarları,tozu,pisliği nasıl çektiğini,makineyi açıp suyuna baktığınızda anlıyorsunuz.

  Şunu da söylemem gerekir ki geçen ay süpürgem bozuldu,servisine götürdük.Motoruyla ilgili bir arızası çıktı ve yaklaşık 100 Tlye yapıldı,şimdi tıkır tıkır çalışıyor.

  Aşağıda tanıtımını bulacağınız Libelle temizlik robotunu biz 2007de taksitle yaklaşık 1500 TL ye almıştık.Şu anda ki fiyatını bilmiyorum.Bilen varsa ve paylaşırsa herkes de bilgi sahibi olur.


  • Toz torbasız, su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.
  • Separatör dk. 26.500 devir ile dönerek hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır.
  • Hepa Filtre : Kirlerin, tozların yakalanmasında % 99 başarı sağlar.Suya yakalanmadan geçen 3 mikron veya daha büyük partikülleri tutar.
  Derin Temizleme Aparatı : Halı kaplı yüzeylerde ve yataklarınızda ekstra temizlik gücü sağlar.
  Halının tüylerini aralayarak endipteki tozları suyun içine hapseder ve halınız ilkgünkü görünümünü elde eder. Zamandan tasarruf edersiniz
  1) TOZ AYIRICI
  Libelle temizlik robotu güclü yapan en büyük özelliği, çalıştığı sürede çok az enerji harcaması. Toz ayırıcının iç ve dış kısmında oluşan merkez-kaç kuvveti ile milyonlarca toz parçasını Suyun İçine Hapseder.

  2) ÜÇ HüCRELi KAPALI MOTOR
  Yüksek performanslı, üç bölümlü moturu küçük bir teknoloji harikasıdır. 850 W lık bir güç üretir (27.000 devir). Dış yüzeyi mükemmel bir izalosyan sağlarken motoru korur.Kendi Kendini Sogutma Sistemi Vardır.

  3) GiRDAP ODASI
  Son aşamadaki bu minik oda, arındırılmış havanın dışarı çıktığı ve motorun hava aldığı kısımdır.

  4) SES iZOLE ODASI
  Güçlü motorun çalışma esnasında çıkardığı sesi hapsederek izole eden özel kısmı, elektronik cihazları ile dahada güçlendirilmiştir.


  5) SEPERATOR
  Motor performansını otomatik olarak düzenler. Motorun uzun süreli çalışmasını, performansını ve sesini düzenleyen özel bir sensör. Gelen pislikleri ayırır ayrıştırır.

  LİBELLE TEMİZLİK ROBOTUNUN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ ÇOK PRATİK OLMASIDIR

   
Libelle Ev Temizlik Robotuyla Eviniz Mis Gibi Kokacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mis gibi ferahlık kokan evler için öneriler

  Mis gibi ferahlık kokan evler için öneriler

  güzel kokan yağlar Mis gibi ferah kokan evler için sizlere yapmanız gerekn pratik önerileri sunuyorum Evinizin mis gibi kokması için çiçekler, meyveler ve bitkisel yağlardan faydalanabilirsiniz. Her kokunun insan ruhunda uyandırdığı etki farklıdır. Her duygu için farklı bir aroma kullanarak hem evinizi hem de ruhunuzu güzelleştirin. Sakinlik duygusu Birkaç yaprak kurutulmuş lavantayı yatak...
 2. Ev temizliği

  Ev temizliği

  Ev temizliği sağlık açısından oldukça önemlidir, Evinizde temiz sandığınız mikrop yuvaları ile doludur, Ev temizliğine tüm kadınlar çok önem vermektedir. İç Hastalıkları Uzmanı Yard. Doç. Dr. Metin Okucu, Gazete Habertürk’teki yazısında evimizdeki mikrop yuvalarını açıkladı… MUTFAK LAVABOSU: Tuvaletteki klozetten bile daha kirli olabilir. Bulaşıklardan kalan gıda artıkları,mikropların üremesi...
 3. Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

  Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

  Ev Yapımı Un Tarhanası Nasıl Yapılır Un Tarhanası Tarifi Resimli Oruçluyken canınız tarhana çorbası mı istedi, ne yalan söyliyim benim de dün canım çok tarhana çorbası çekti, anneme iftar sofrası için tarhana yapmasını söyledim yaptıda sağolsun:) Benim gibi tarhana çorbası isteyen tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, ben de bu sayfamızda ev yapımı un tarhana çorbası tarifi vermek...
 4. Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak!

  Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak!

  banyonun güzel kokması için, banyonun güzel kokması, banyo nasıl güzel kokar Sevgili melekler, ne kadar temiz olursak olalım bazen banyodan gelen kötü kokulara engel olamayabiliriz. Eskimiş su tesisatı, rutubet ve bakteriler sebebiyle oluşabilen kötü kokuları birkaç pratik yöntem sayesinde yok edebiliriz. Ancak unutmamamız gereken, kötü kokulardan kurtulmanın en etkili yolunun kokunun ana...

Sayfayı Paylaş