Lilafix boya kullananlar nasıl bir marka?

G

Gezginkiz09

Forum Okuru
Lilafix boya kullananlar nasıl bir marka?

Lilafix boya kullananlar melek kadınlar kulübü lilafix boya kalitesi forumda.​

Kızlar boya arıyorum kendime saçlarıma hem bakım saglayacak hem de yıpratmayacak ve tabii beyazları çok iyi kapatacak bir boya arıyorum. Lilafix boya markasını kullananlar memnun kaldınız mı merak ediyorum. Yorumları bekliyorum kızlar lütfen alayım mı sizce?

Merhabalar
Lilafix boya kullananların yorumlarını incelediğimde renklerinin çok doğal durduğunu beyazları güzel kapattığını yazmışlar ayrıca bazı kuaförler bile bu markayı kullanıyormuş. Bu da aslında kaliteli bir saç boyası olduğunu gösterebilir. Saç yapınıza göre aslında kimisi saçlarını yıprattığını da söylemiş ama eğer çok işlemden geçen saçlarınız varsa bu boya ile ile birlikte tabii ki daha fazla yıpratacaktır biraz bu saçlarınızın yapısı ile ilgili olabilir. Lilafix boya yorumlara bakacak olursak çoğu kişinin aynı fikir üzerinde yoğunlaştığını gördüm bu boyanın kapatıcılığı çok iyi olduğu söylenmiş. Çok da uygun fiyatı diğer saç boyalarina göre çok uygun geldi bana. Lilafix saç boyası nasıl kullanılır krem boya tüpü çıkmaktadır bunu bir kaba boşaltın boyaya önce saç köklerinden uçlara doğru uygulayın belirtilen sürede bekleyin saçlarınızı yıkayın. Aşağıdaki linkini bıraktığım konuyu da inceleyebilirsiniz ben kullanıyorum çok memnunum "bioblas sarımsak özlü şampuan kullananlar dökülmeleri azaldı mı."

Geri