Limonlu yoğurt kürü düzenli yapanlar yazabilir mi?

• Konbuyu başlatan Kahvetelvesi1019
  • Başlangıç tarihi
K

Kahvetelvesi1019

Forum Okuru
Limonlu yoğurt kürü düzenli yapanlar yazabilir mi?

Limonlu yoğurt yemenin faydaları melek kadınlar kulübü limonlu yoğurt yemek forumda.​

Kızlar nette okudum bu limonlu yoğurt yemenin ne gibi faydaları var zayıflatıyor mu yoksa herhangi bir rahatsızlığa mi iyi geliyor? Limonlu yoğurt ise yarıyor mu gerçekten acaba yoğurt yemeyi de çok seven biri olarak zevkle bu kürü yapabilirim gibi geliyor. Limonlu yoğurt yemenin faydaları nelerdir?

Merhabalar
Limonlu yoğurt yemenin faydalarına deginelim? Dediğiniz kür amaç olarak ilk zayiflamaya etkisi var buna ek olarak pul biber de eklediğinizde yağ yakmaya yardımcı oluyor. İkinci yararı da limon ve yoğurdu cildiniz için tercih edebiliyorsunuz. Yüzdeki sivilcelere iltihap durumlarını gidermek için tercih edilebilir. Zayıflamak için istiyorsanız tabii ki tek başına yeterli değildir. Her zaman söylüyorum ben egzersiz hareket olmadan zayıflama olmuyor hanımlar. Yediklerinize de dikkat edeceksiniz yatmadan iki saat önce bu kürü de yapacaksınız bunu 2 hafta devam ediyorsunuz.

Dilerseniz aşağıdaki linki de inceleyerek daha ayrıntılı konuyu araştırabilirsiniz. "Yoğurt kürü ile zayıflayanlar" konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri