Londra Moda Haftasına Bir Bakış

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Londra Moda Haftasına Bir Bakış
Merhabalar Londra'da moda haftasıydı ben de bi bakayım dedim.E Londraya gidemeyeceğimize göre Londra bize gelsin :dil::dil:

Gelsin bakalım :laugh::laugh:

Bu Tasarımda ben hem bi 60 lı yıllar modası hem de milenyum modası görüyorum.Niye görüyorum diye kendime sorduğumda cevap alamaıyorum vallahi çok üzgünüm :D

p3-1227.jpg

Bu tasarımı görünce benim dudağım uçukladı.Bu "Ananı da al git"in , "Adamı da al git" versiyonu gibi bişey herhalde :D

p1-9302.jpg

Bu tasarımda kont drakulanın karısından esinlenmişler sanırım.Tavsiyem buna gece evde yalnızken bakmayın :)

p4-4525.jpg

Bu modelde de milennyum esintileri görünüyor yani renk bakımından aslında piyanist şantörlerin kostümlerinin rengine de benziyor ama neyse.

p5-2289.jpg

İşte karşınızda son mohikan.Pokahontas'ın çok hoşuna gidebilir bu elinse.Saça da kuş kondurmuşlar ki tam olmuş yani :D

p6-4678.jpg

Ölülerin şafağı filmini izleyen var mı aranızda.Bence bu tasarımda ondan esinlenmişler :DKadın her an kurtlanacakmış gibi duruyor hahaha

p7-5345.jpg

Dantelim ince ince,giyerim işleyince.Bi de tepemi şişleyince .Olur böyle üfürükten teyyare :D

p8-9813.jpg

Lolitayım diyor bu hanım kızımız sanırım ama bana kalırsa lolipop bile olamaz :D hahaha

p9-8861.jpg

Türk kilimlerini alıp kesip biçim ,lime lime edip siz de kendinize böyle bir kostim yapabilirsiniz.Denememekte fayda var bence :D

p10-8013.jpg

Defiledeki en akla yatkın kostim bu sanırım.Ama benim aklıma bu bile yatmadı nedense.Aklınıza yatıyorsa buyrun yatırın :D

p12-1084.jpg

Hop tavşan top tavşan hop hop hop tavşan :DBu kız bu haliyle ufak bi kaç oynamayla tabi ki sanırım playboy tavşanı olabilir.İlgililere duyrulur hahaha
p11-7591.jpg

İşte Londra moda haftasından bir kuple :)Beğenenler beğenmeyenler hepinize selam olsun :)

ya bunları kim giyiyo yani bide moda haftası diyolar allah akıl fikir versin ne deyim bacım bunlara başka ppeeeeehhhhh.....:eek:lmadı:

Anasını alıp giden modeli çok beğendim hayalcim harika bir konu olmuş teşekkür ediyorum hatta süper ötesi diyebiliriz :)

Eee o modelden bana iki tane sararmısın litfen :D:D

Geri