Loreal casting creme gloss 810 ile saçlarını boyayanlar

Y

Yağmur kokusu78

Forum Okuru
Loreal casting creme gloss 810 ile saçlarını boyayanlar

Loreal casting creme gloss 810 kullananlar melek kadınlar kulübü L'Oreal casting creme gloss 810 forum'da.​

Arkadaşlar saçlarımı uzun zamandır küllü sarı rengi tonlarını istiyorum. Lorealin 810 numaralı boyasını buldum bu da sanırım tam aradığım renkmis. Loreal casting creme gloss 810 saçlarında deneyen var mı ya da benim saçlarım şuan uçları kızıl tonlarda dipler kendi rengim tutma ihtimali var mı acaba boyanın?

Merhabalar
Saç boyası evde yaparken saçlarda boya olmaması gerekiyor çünkü tutmama ihtimali çok. Loreal casting creme gloss 810 şimdi kullananlara sorsak da bu herkeste farklılık gösterir yani sizin saç renginiz saçınızda bulunan boya hepsi bir kriterdir. Kendi saç renginiz üzerine boyadığıniz boya da herkeste aynı tonu göstermeyebilir. Yani saç renginiz koyu ya da farklı bir boya varsa saçlarınızda tam renk tutmayabilir o yüzden eğer anlıyorsanız açıcı kullanmak gerekiyor oncesinde. Ama hiç anlamiyorsaniz daha profesyonel birine yaptırın derim. Çünkü açıcı saçları yıpratan bir şey. Bazı kişiler de sarı tonlarda saçlar için dip boya olarak tercih ediyorlarmış bu boyayı turuncu yansımalar filan yapmıyormuş.

Platin sarı sevenler bu yazıyı mutlaka inceleyin. "Platin sarı saç rengi evde nasıl yapılır videolu" inceleyebilirsiniz evde nasıl platin sarı yapılır videolu izleyebilirsiniz.

Geri