1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Loreal İnoa Saç Boyası İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

loreal inoa saç boyası açıcı nedir nasıl kullanılır etkisi kullanımı ile ilgili bilgiler burada melekler Eugene Schuller'in Loreal'i kurmasından sonra firma teknolojik nimetleri kullanarak pek çok ürün tasarladı ve bunu yapmaya devam ediyor.Kozmetiğin saygın isimlerinden Loreal'in kimyagerleri ,her geçen gün yeni bir ürünle tüketicinin karşısına çıkıyor.

< Konu Resmi..>

Bahsedeceğimiz ürün İnoa saç boyası , kuaförlerin ve tüketicinin yıllardır şikayetçisi olduğu boyalarda bulunan amonyak kokusundan bizleri kurtarıyor.Son teknolojiyle üretilmiş olan İnoa'da,en iyi rengin elde edilmesinde önemi olan amonyağın yerine uzun çalışmalar sonucu yağ iletim sistemi kullanılmış.

Saç teline %45'ten fazla özen gösteren İnoa şimdilik sadece kuaför salonlarında mevcut melekler.:)

Loreal İnoa Saç Boyası İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç nakli & ekimi ile ilgili tüm bilgiler

Saç nakli & ekimi ile ilgili tüm bilgiler

Yaşlılık, hormonal değişiklikler ve ailede kelliğe yatkınlık gibi birçok faktör saç kaybına sebep olabilmektedir. Saç kaybı ne kadar erken başlarsa, kellik gelişmesi de o kadar hızlı olmaktadır. Saç kaybı yanık ve travmalar sonrası da meydana gelebilir, bu durumda yapılacak cerrahi girişim rekonstrüktif amaç taşımaktadır ve masraflar sağlık sigortası tarafından karşılanabilir. Eğer siz ve...
  2. Saçlarım İle İlgili

Saçlarım İle İlgili

saçlarım normalde kıvırcık düzleştiriyorum ve aşırı derecede kabarıyor fön çektirdiğim halde saçımın düzlüğü 1-2 gün anca gidiyor bunu önlemek için ve saçlaramın kabarmaması için ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun
  3. Kısaca Halikarnas Balıkçısının Hayatı İle İlgili Bilgiler

Kısaca Halikarnas Balıkçısının Hayatı İle İlgili Bilgiler

Halikarnas Balıkçısı Hayatı Kısa Halikarnas Balıkçısı Hayatı En Kısa Sevgili melekler, Türk edebiyatının önemli isimlerinden Cevat Şakir Kabağaçlı, Halikarnas Balıkçısı olarak bilinir. Biz de edebiyatımızın önemli ismi Halikarnas Balıkçısı Hayatı Kısa bir şekilde sizlerle paylşmak istiyoruz... Asıl adı Cevat Şakir Kabaağaçlı olan Halikarnas Balıkçısı 1890′da doğdu. İlköğrenimini...
  4. loreal majirel saç boyası kullananlar

loreal majirel saç boyası kullananlar

loreal majirelin saç boyasını deneyen kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum nasıl memnun kaldınızmı
  5. Loreal casting creme gloss saç boyası nasıl arkadaşlar

Loreal casting creme gloss saç boyası nasıl arkadaşlar

Kızlar benim saçlarım koyu kestane acaba loreal casting creme gloss un bal köpüğü hemen tutar mı kendi saçım boya değil yani bu boyayı da hiç kullanmadım daha önce rengi tutturmak kolay olur mu kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum. Bal köpüğü rengi çok hoşuma gitti acaba bende nasıl durur açıcı kullanmak gerekir mi?

Sayfayı Paylaş