Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Loreal Lash Architecte Carbon Gloss Maskara Ürün Tanıtımı

  Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  loreal lash architecte carbon gloss maskara tanıtımı kullanılışı resimleri fiyatı ile ilgili bilgiler burada melekler Kadınlar her zaman gür ve uzun kirpiklere sahip olmanın yollarını aramışlardır melekler.Bunun için şimdi sizlere bahsedeceğimiz ürün Loreal'in üstün teknoloji ürünü bir maskarası melekler; Loreal Lash Architecte Carbon Gloss Maskara.

  < Konu Resmi..>  Özel tasarım spiral fırçası sayesinde kirpikleri dibinden ucuna doğru kıvırır ve takma kirpik etkisi verir.

  İçeriğinde ki karbon pigmentleri sayesinde kirpiklerinizde olağanüstü bir dolgunluk ,bakışlarınıza derinlik katar.Ürün,piyasada 40 TL, internet üzerinden 35 TL civarında satılmaktadır.

  Ayrıca maskara hakkında bilgilenmek için Rimel Nasıl Kullanılır adlı konumuzu ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.


   
Loreal Lash Architecte Carbon Gloss Maskara Ürün Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ürdün

  ürdün

  DEVLETİN ADI: Haşimî Ürdün Emirliği BAŞŞEHRİ: Amman YÜZÖLÇÜMÜ: 88.947 km2 NÜFUSU: 3.700.000 RESMİ DİLİ: Arapça DİNİ: İslâm PARA BİRİMİ: Dinar Ortadoğu’da bağımsız bir devlet. Ürdün batıda İsrâil, kuzeyde Suriye, kuzeydoğuda Irak ve güneydoğuda Suudi Arabistan ile çevrilidir. Târihi Ürdün’ün târihi çok eski devirlere dayanır. Bölgede kurulan ilk devletler arasında Gilead, Amman, Moab...
 2. Loreal İnfallible Ruj

  Loreal İnfallible Ruj

  loreal ruj loreal infallible ruj renkleri Loreal İnfallible Ruj Loreal Paris, 16 saat etkili ve kalıcı ruju sunuyor! 16 saat kalıcılık ve refahlık sağlarken dudaları kurutmuyor . Sürekli nemli tutuyor. Çift klik sistemiyle tek kompaktta, ilk önce renkli ruju uygulayın 5 dk bekledikten sonra dudak parlatıcısını uygulayın hem dudaklarınız parlasın hem kırmızının zarifliyiyle kendinize güveniniz...
 3. Loral Lash Architecte carbol Gloss kullanan var mı

  Loral Lash Architecte carbol Gloss kullanan var mı

  Kızlar başlıkta yazmıştım bi daha yazim bu loreal lash architecece carbon gloss diye bir rimel var bunu tavsiye ediyor musunuz kullanan var mı ?
 4. max factor false lash effect maskara kullananlar

  max factor false lash effect maskara kullananlar

  selam hanımlar max factor ürünleri kullananlara bir sorum olacak rimellerinide kullanıyorsunuz büyük ihtimalle aranızda max factor false lash effect maskara kullanan varsa olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarını alabilirmiyim nasıl üründen memnunmusunuz almama değecek bir rimelmi yoksa ben başka bir markamı bakayım
 5. Loreal casting creme gloss saç boyası nasıl arkadaşlar

  Loreal casting creme gloss saç boyası nasıl arkadaşlar

  Kızlar benim saçlarım koyu kestane acaba loreal casting creme gloss un bal köpüğü hemen tutar mı kendi saçım boya değil yani bu boyayı da hiç kullanmadım daha önce rengi tutturmak kolay olur mu kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum. Bal köpüğü rengi çok hoşuma gitti acaba bende nasıl durur açıcı kullanmak gerekir mi?

Sayfayı Paylaş