1. loreal

loreal Forum Okuru

loreal majirel saç boyası kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında loreal tarafından paylaşıldı.

loreal majirelin saç boyasını deneyen kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum nasıl memnun kaldınızmı

loreal majirel saç boyası kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç boyası alerjisi

saç boyası alerjisi

saç boyası alerjisi saç boyasına alerji boya alerjisi boyası belirtileri tedavisi Bir çok kişi saçlarını herhangi bir zorluk taşımadan boyar. Bununla beraber bazı kişiler parafenilendiamine(PPD) karşı hassastırlar. PPD kalıcı saç boyalarında kullanılan bir maddedir. Bu madde saça uygulanmadan evvel peroksit gibi bazı kimyasallar ile karıştırılır. PPDye alerjisi bulunan kişiler kalıcı saç...
  2. Saç boyası markaları

Saç boyası markaları

saç boyaları markaları saç boyası markaları boya boya boyası ve fiyatları saç boyası markaları ve renkleri, saç boyası markaları ve fiyatları, saç boyası markası, saç boyası markalar, saç boya markaları Eskiler, beyazlayan saçalarını kapamak için kına kullanırmış. Şimdiler de ise gerek ak düşen saçları kapatmak için, gerek ise görsel yenilik için saç boyaları tercih ediliyor. Günümüz de...
  3. Loreal İnoa Saç Boyası İle İlgili Bilgiler

Loreal İnoa Saç Boyası İle İlgili Bilgiler

loreal inoa saç boyası açıcı nedir nasıl kullanılır etkisi kullanımı ile ilgili bilgiler burada melekler Eugene Schuller'in Loreal'i kurmasından sonra firma teknolojik nimetleri kullanarak pek çok ürün tasarladı ve bunu yapmaya devam ediyor.Kozmetiğin saygın isimlerinden Loreal'in kimyagerleri ,her geçen gün yeni bir ürünle tüketicinin karşısına çıkıyor. Bahsedeceğimiz ürün İnoa saç...
  4. soğan kabuğu saç boyası kullananlar

soğan kabuğu saç boyası kullananlar

selam melekler saçlarım için soğan kabuğu rengini düşünüyorum aranızda bu rengi kullanan varsa bana hangi markayı önerirsiniz
  5. Loreal casting creme gloss saç boyası nasıl arkadaşlar

Loreal casting creme gloss saç boyası nasıl arkadaşlar

Kızlar benim saçlarım koyu kestane acaba loreal casting creme gloss un bal köpüğü hemen tutar mı kendi saçım boya değil yani bu boyayı da hiç kullanmadım daha önce rengi tutturmak kolay olur mu kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum. Bal köpüğü rengi çok hoşuma gitti acaba bende nasıl durur açıcı kullanmak gerekir mi?

Sayfayı Paylaş