Etiketler:
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0

Louis Vuitton

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

louis vuitton türkiye louis vuitton,louis vuitton türkiye,louis vuitton çanta,louis vuitton çanta modelleri,louis vuitton çanta modelleri 2011

Louis Vuitton ve Proenza Schouler işbirliği ile tasarlanan bu model LV’nin monogram desenini, Proenza Schouler’ın PS1 modeli ile birleştirdi. 1 Haziran’da satışa sunulacak çantanın fiyatı 5.940$ olacak.
    Proenza Schouler PS1 ünlülerin en çok tercih ettiği çanta modelleri arasında yer alıyor.
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Louis Vuitton konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Louis Vuitton Çanta Modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri

Louis Vuitton çanta louis vuitton erkek çanta erkek el çantası luis el çantası modelleri Louis Vuitton markalı ürünleri direkt olarak satan bir internet sitesine ulaşamadım kızlar internet ve google aramalarıyla. n11 gitti gidiyor ve ya sahibinden haricinde diğer markaları satan büyük sitelerden satın alabilirsiniz. Ben sizlere internet ortamından toparladığım görsellerle bu markaya ait...
  2. Louis Vuitton 2009 çanta modelleri.

Louis Vuitton 2009 çanta modelleri.

louis vuitton çanta modelleri louis vuitton 2009 çanta modelleri luis luis canta 2009 Çantanın en gözde markası Louis Vuitton'dan 2009 çanta modelleri
  3. Louis Vuitton 2011 Koleksiyonu

Louis Vuitton 2011 Koleksiyonu

louis vuitton 2011 louıs vuıtton louıs vuıtton 2011 Louis Vuitton dünyaca ünlü bir marka. Koleksiyona bakınca bunu fark edebiliriz zaten kızlar. Giysilerle çantaların,ayakkabıların uyumu bize herşeyi gösteriyor. Her detay önemsenerek hazırlanmış. İçlerinden bazılarını gerçekten çok beğendim.Değişik tarz ama harikalar. :)
  4. Louis Vuitton 2011 kataloğu

Louis Vuitton 2011 kataloğu

pierre cardin gecelik kataloğu gecelik kataloğu HANGİ BAYAN ES GEÇEBİLİR Kİ Louis Vuitton'U ? ÖZELLİKLE ÇANTA DENİNCE AKLIMIZA GELEN POPÜLER MARKALARDAN BİRİ O GÜZEL TASARIMLARINI ALMADA DUR :D DURABİLİYPORSAN İŞTE YEPYENİ BİR KATALOG DAHA KARŞINIZDA BAKMAYINDA DURUN :D...

Sayfayı Paylaş