Lounge ana kucağı hakkında bilgisi olanlar var mı?

• Konbuyu başlatan sevecenanne
  • Başlangıç tarihi
S

sevecenanne

Forum Okuru
Lounge ana kucağı hakkında bilgisi olanlar var mı?

Lounge ana kucağı melek kadınlar kulubü lounge ana kucağı kullananlar forum'da.​

Merhabalar bebeğim yeni doğdu birkaç eksiğini almadık en önemlilerinden biri de ana kucağı. Ana kucağı olarak birkaç markaya göz attım. Bir ürün hakkında soru işareti kaldı aklımda. Lounge ana kucağı nasıl acaba alıp kullananlar var mı? Bebeğim rahat eder mi ne kadar zaman kullanabiliriz. Acaba gerçekten kullanışlı ve yararlı mı ana kucağı almalı mıyım? Ben lounge ana kucağı almak istiyorum ama yorumlarınızı da merak ediyorum alıp almamam yorumlarınıza göre de şekillenebilir.

Merhaba
Ana kucağı bebeğin yaklaşık 3 aydan sonraki dönemlerde kullanılan çokta kullanışlı bir üründür. Ana kucağı alın mutlaka bence çok faydasını görürsünüz. Ana kucağı adı üstünde kendini anne kucağında sanarak rahatlamasını ve keyifle uyumasını sağlar. Ana kucakların sallananlarını almanız daha mantıklı. Hem emniyet kilidi hem sallanan güvenli ve bebeğin konforunu sağlayan model olmalıdır. Lounge ana kucağını incelediğimizde hem evde hem dışarı çıktığınızda emniyetli şekilde bebeğinizi taşıyabilirsiniz. Evde işiniz olduğunda her an bebeğinizi kucağınıza alamadığınızda imdadınıza yetişir. 5 farklı pozisyona ayarlanabilir olması da yatan oturamayan bebekler için yatmayı oturmaya yeni başlayan bebekler için oturma pozisyonu mevcut. Yaslanma pozisyonu da keyif için harika bir pozisyon. Hatta bebeğiniz otururken asılı oyuncak mekanizması ile oyalanabilir eğlenebilir. Hem sallanabilme hem de sabitleme ayarı da mevcuttur.

Ayrıca bu ürünü tanıttıktan sonra hemen aşağıdaki yazıyı da incelemenizi tavsiye ederim. ''Ana kucağı alırken hangi özellik ön planda olmalı'' inceleyebilir daha iyi bir seçim için size fikir verebilir diye düşündüm.

Geri