Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lucrin iğnesi nasıl yapılıyor kullananlardan yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar, ilk kez lucrin iğnesini vurulacağım doktorum bana göbek deliğinden 4 parmak kadar alacaksın dedi, bu acı veriyor mu tam olarak nasıl yapılıyor kullanan oldu mu ? Yardımınıza ihtiyacım var.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    merhabaalr öncelikle geçmiş olsun diyorım size ben kullanmadım ama bir arkadaşım kullanmıştıı lucrin iğnesini çok az bilgim var onuda sizinle paylaşayım arkadaşım. tüp bebek tedavisinde vurulmuştu hemen hemen bi ay kadar..Lucrin tüp bebek tedavisinde 21. gün başlanıyor, eğer sizin kislerinizin temizlenmesi için verdiyse bir kez vurulmanız normal.
    ..Lucrinin hiçbir yan etkisini görmedi arkadaşım ama tüp bebek sürecinde olduğu için farketmemişte olabilir tam bilgim yok dedğim gibi,
    başka arkadaşlarda aydınltacaktır sizi eminim siz doktorunuza danışın ve güvenin allah yardımncınız olsun

Lucrin iğnesi nasıl yapılıyor kullananlardan yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Progesteron İğnesi Kullananlar

Progesteron İğnesi Kullananlar

Sizlere biraz önce http://www.meleklermekani.com/hamilemiyim-soru-cevap-2012/204471-progesteron-kullanimi-ve-kullananlar-dikkat.html konusunda bu iğne hakkında bilgiler vermiştik. Progesteron iğnesi kullanan arkadaşlarımız Yaşadıkları süreci sıkıntılarını ve sorularını bu başlık altından bizlere iletebilirler. Bu iğnenin zaman zaman ağrıları fazlalaştırdığı yazanlar arasında kızlar. Bunun...
  2. progynex iğnesi kullananların yorumları...

progynex iğnesi kullananların yorumları...

Selam arkadaşlar bende hamileyim son satıma göre 7 haftalık ama geç döllenme olabilir dedi doktorum keseyi görmüştüm öyle sevinmiştim ki 27 nisanı bekliyordum kalp atışları için ama nokta şeklinde kanamam oldu doktorumu aradım ve iğne verdi progynex Bu iğneyi kullanan varmı aranızda cevaplarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum inşaallah bebeğim bana tutunur ve düşmez dualarınızı bekliyorum...
  3. facebook için etiket hilesi nasıl yapılıyor yardım edin

facebook için etiket hilesi nasıl yapılıyor yardım edin

Ya arkadaşlar ne olur bilen varsa yazsın.Face etiket hilesi nasıl yapılıyor, herkes biliyor bir ben bilmiyorum galiba :S
  4. Glukofen Kullananlar Yardım Lütfenn

Glukofen Kullananlar Yardım Lütfenn

Arkadaşlar bende pko var bu ilacı drum verdi de bunu şeker hastaları da kullanıyormuş zayıflamak isteyenlere de veriyorlarmış kafam karıştı yan etkisi çok olmasın bana. Ayrıca bebek sahibi olmak istiyorum şeker hastalarının kullandığı ilacı ben neden kullanıyorum merak ediyorum yardımcı olun.
  5. Depo provera korunma iğnesi kullananlar yardımmmm

Depo provera korunma iğnesi kullananlar yardımmmm

Hanımlar arka arkaya doğum yaptım arada sadece 1 .5 yaş var çocuklarımda üçüncü için araya zaman koymak istiyorum korunma yöntemi olarak bu iğne nasıldır sanırım 3 ay kadar koruyor nasıl yapılıyor yan etkileri var mı bu şekilde korunan varsa yardımcı olabilir mi? Spiral ve hap kullanmak istemiyorum diğer korunma yöntemleri de zaten güvenilir gelmiyor bana.

Sayfayı Paylaş