Lüksü sevenler için klasik mutfak dolapları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Lüksü sevenler için klasik mutfak dolapları
lüks mutfak modelleri, klasik mutfak dolapları, mutfak dolabı modelleri, lüks mutfak dolapları, eskitme mutfak dolapları

Mutfaklar özellikle biz bayanların gününün çoğunluğunu geçirdiği yerlerdir. Eskiden olsa mutfak modelleri yemeklerin hazırlanıp yendiği bir bölüm olarak düşünülse de günümüz de ise mutfaklar dekorasyon da sınır tanımayarak oldukça modern, şık ve hatta lüks tasarım örnekleri sergiliyor.

Her evin mutfağıın büyüklüğü ve modeli farklı olabilir. Genel de günümüz de mutfaklar modern mutfak dolaplarından oluşsa da kişilerin tarzını yansıtan değişik mutfak dolabı tasarımlarını da görmemiz mümkün oluyor.

Lüksü sevenler için oldukça gösterişli mutfak modelleri klasik tutkunlarının vazgeçilmezi olarak yer alıyor.

Eğer dekorasyonunuz klasik bir tarzdan oluşuyorsa bu bütünlüğü bozmamak adına klasik tarzınızı mutfağınıza da yansıtabilirsiniz. Klasik mutfak modelleri, düz mutfak dolaplarının yanısıra dolapların üzerine işlenen barok çizgilerini yansıtan tasarımlar ile lüks de sınır tanımıyor.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg


Genellikle lüks mutfak dolabı rengi olarak beyaz, krem ve eskitme tarzı dolaplar tercih ediliyor. Tamamen klasik mutfak olmasın ama bunun yanısıra yine de lüks olsun derseniz o zaman avangard mutfak dolapları modelleri tam da size göre diyebiliriz.

Büyük bir mutfağa sahipseniz yada villa tarzı bir evde oturuyorsanız klasik ve avangard tarzı mutfak modellerini özel sipariş olarak yaptırabilirsiniz. Verdiğimiz bu şık mutfak modellerinden beğendiğiniz tasarımları işine güvenilir mobilya ustalarına yaptırabilirsiniz.
 
Üst