lütfen acilll

ÖZLEM...

Yeni Üye
Üye
lütfen acilll
slm ben yeni üye oldum.1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı.benim yaklaşık 3 gündür karnımda rahatsız edici bir ağrı var.karnımın alt kısmında..reglime bugün itibariyle 3-4 gün var.birde birkaçgün önce benden az bir akıntı geldi.açık kahverengi .2 defa geldi kesildi.kasıklarımda 1 haftadır ağrı var.birde belim acayip ağrıyor.bunlar regli öncesi ağrımı hamilelik belirtisimi bilemiyorm.psikolojikte olabilir.gğüslerimde 2 haftadr hafif bi sızı var dokununca acıyor.hamile olabilirmiyim.test yapmayada korkuyorm.hamilelik diilse kötü bişe olmasındanda tabi.lütfen bilen varsa bana yardımcı olabilirmi....

Canım test yapmadan yada bir hekime danışmadan anlayamazsınki hamile olacagın olasılığı oldugu gibi havalar soğuk unutma üşütmüşte olabilirsin ayrıca korkacak ne var kı eger ki çocuk istiyorsanız Allah hayırlısını versın:) bu arada aramıza hoşgeldin.

öncelıkle hosgeldın....bu yasadıkların regl belırtısıde olablır gebelık belırtısıde.....bıkkacgun bekle derım eger gunun gecerse test yaptırırsın.....

cnm bu şekilde kendini çok üzersin.En iyisi sabırla beklemek.Çok zor biliyorum ama yapacak başka hiç bişey yok.Bende gçen ay aynı durumu yaşadım korunduğum halde çok üzgn hissettim kendimi çünkü belirtiler beni iyice paronayak yapmıştı.ALLAHtan hayırlsını iste ve sabırla bekle emi:D:D

Geri