lütfen arkadaşlar

rabbim bu mübarek günde insalla onu evladina bagislar annesizliyin ne oldunu ben bilirim:( bütün dualarim onun icin

canım hamişimmmmm allahım razı olsunnn sende benim gibi öksüz büyüdün galiba. allahım o melek bebiği annesiz öksüz kanadı kırık bırakmasınnn rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine şifa versinnnnnnnnnnnnnn.

rabbime yalavariyorum o mahsum bebegi annesis birakmasin hic birsey lazim degil o bebege annesinden baska. insalla rabbim sesimizi duyuordur....sende güclü ol allah hepninizin yardimcisi olsun

Canım ALLAH hayırlı şifalar versin inşALLAH iyileşir yavrusunu kucağına alır...
Takdir ilahi elden ne gelebilirki dualarımız onunla ...
Rabbim yar ve yardımcısı olsun...

Allah acil şifalar versin canım benim ,onu bebesine kavuştursun...İnşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur canım çok geçmiş olsun...

dün eşim görmüş canım yoğunbakımda sadece iyi dedi. bu gün doktorlarla konuşacaklar bakalım öğreneyim haberdar ederim inşallah allahım senden razı olsun hamişimmmmmm. çok teşekkür ederim.

bütün ilimlerin sahibi olan Rabbim Şafi ismiyle ona acil ve tam şifa versin, minicik günahsız yavrusunun yüzü suyu hürmetine, edilen dualar hürmetine, bu mübarek gün hürmetine, Efendimiz (a.s) hürmetine ve yüce adı hürmetine kalbini açsın genişletsin temizlesin inş..size ve küçük yavrusuna bağışlanması duası ile asicim..

Geri