1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lütfen bana Kısa Falb Örnekleri verir misiniz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fabl Örnekleri kısa olacak acaba bu konuda bana yardımcı olmanız mümkün mü = Örneklerin haricinde fabl nedir nasıl yapılır hususunda da bana bilgiler vermenizi rica eder, iyi akşamlar dilerim.

Lütfen bana Kısa Falb Örnekleri verir misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kelebek!bana bir gününü ödünç verir misin?

Kelebek!bana bir gününü ödünç verir misin?

Düşünmeye fırsatı olmamalı insanların,fırsat buldukça saçmalıyoruz çünkü.Ya küçücük hüzünlerimizi ya da zerre kadar mutluluğumuzu yüzümüze gözümüze bulaştırıyoruz elden geldikçe İstemesek de yanlışlar yapıyoruz doğrulara ulaşmak için,zamanımız oldukça.Evler almaya,zengin olmaya,yükselmeye başladıkça daha da birikiyor anlarımız,o anları heder eder çoğu zaman uykularımız. Hadi bana tekrar...
  2. yardım eder misiniz bana lütfen

yardım eder misiniz bana lütfen

van devlet hastanesinden nasıl randevu alabilirim acaba?
  3. Göktürkler İle İlgili Kısa Bilgi verir misiniz bana

Göktürkler İle İlgili Kısa Bilgi verir misiniz bana

selam arkadaşlar ben sizden Göktürkler İle İlgili Kısa Bilgi rica ediyorum aranızda Göktürkler İle İlgili bilgi sahibi olan arkadaşlarım sizden gelecek olan bilgileri bekliyorum.
  4. İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

Merhaba arkadaşlar benim acil olarak İngilizlerin Ataları hakkında bilgi edinmem lazım aranızda İngilizlerin Ataları hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin.
  5. akika hakkında bilgi verir misiniz lütfen

akika hakkında bilgi verir misiniz lütfen

Zaman zaman duyarım akika kurbanı diye ama hiç araştırmamıştım.Acaba nedir bu akika kurbanı, kimler keser, neden keser ?

Sayfayı Paylaş