Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lütfen bana yardım edin ege bölgesini kültürel özellikleri nelerdir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana lütfen yardım edin !!!!!

Lütfen bana yardım edin ege bölgesini kültürel özellikleri nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  2. sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar.. Benim adım dilek 19 yaşındayım erkek arkadaşım 25 yaşında 2buçuk 3 senelik ciddi bi ilişkimiz var bu sene veya seneye evlenmeyi düşünüyoruz.. Sorunuma gelince sevgilim bana bunu söylemesede ben onu çok sıktığımın farkındayım arıyorum msj atıyorum sürekli nerdesn nabıosun diye msjlar atıyorum tek taraflı bi sıkma değil ama bu, onunda bana karşı izinsiz dışarı...
  3. Benim Çocuğum çok yalan söylüyor ne yapmalıyım ? Yardım edin bana lütfen

Benim Çocuğum çok yalan söylüyor ne yapmalıyım ? Yardım edin bana lütfen

Kızlar benim çocuğumda bir sorun var şöyle ki; çok yalan söylüyor nasıl bir alışkanlıkdır bu anlamış değilim. Kendime çok çok souyorum neden diye yalanın kötü olduğunu anlatıyorum her şeyi yapıyorum ama yinede yalan söylemekten vaz geçmiyor. Oyun oynuyor pc de biliyorum napıyorsun diyorum facedeyim anne diyor bakıyorum oyun oynuyor yahu buna benzer çok yalanı var yardımcı olur musunuz ?
  4. ege bölgesini kültürel özellikleri nelerdir ?

ege bölgesini kültürel özellikleri nelerdir ?

Bana lütfen yardım edin !!!!!
  5. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Sayfayı Paylaş