Lütfen bi bakın acil yardım melekler hamile olabilirmiyim

tşk ederim canım bende öle yapmaya çalıiıyorum var demekki vakti daha allahım isteyen herkeze nasip etsin kimseyi aratmasın inşallah bizimde yüzümüz güler

merhaba bende aranıza yeni katıldım anne olmak istiyorum ama bilmiyorum 8 haziran regl günümdü bir sonraki regl gününe 13 gün var ama sanki bendede belirtiler var geçen ay denedim olmadı inşallah i ay olur .reglden sonra düzenli olarak ilişkide bulunuyorum ve 6 gün sonra çok çok hafif pempesi leke geldi şuanda çoğunluk olarak sağ kasığımda ara ara ağrı gibisancı oluyo karnımda şişlik var ve akşamları hafif mide bulantım oluyo acaba bu ay hamiş kaldım mı çok meraktayım günler geçmiyo acaba evde test yapsam çıkar mı hamiş kalmış olabilir imiyim şimdiden teşekkürler

merhaba bende aranıza yeni katıldım anne olmak istiyorum ama bilmiyorum 8 haziran regl günümdü bir sonraki regl gününe 13 gün var ama sanki bendede belirtiler var geçen ay denedim olmadı inşallah i ay olur .reglden sonra düzenli olarak ilişkide bulunuyorum ve 6 gün sonra çok çok hafif pempesi leke geldi şuanda çoğunluk olarak sağ kasığımda ara ara ağrı gibisancı oluyo karnımda şişlik var ve akşamları hafif mide bulantım oluyo acaba bu ay hamiş kaldım mı çok meraktayım günler geçmiyo acaba evde test yapsam çıkar mı hamiş kalmış olabilir imiyim şimdiden teşekkürler

Canim oncelikle hosgeldin. ins hamislik haberlerini bize burdan verirsin. gelelim belirtilerine. bana onlar senin yumurtlama belirtilerin gibi geldi. 13 gun oncesinde de zaten idrar testleri negatif cikAr. bence sen bu gunleri degerlendir canim benim. dedigim gibi yumurtluyorsun bence. calismalara devam et. hic bir zaman da umitsizlige kapilma ins hamileligini de burdan duyar beraber seviniriz :)

hoşbulduk ve teşekkürler hurish inşallah verebilirim çok istiyorum ama bi doktora gitmem gerekiyor galiba kasıklarımda dün gece sancılanma çok şiddetli oldu şuan iyiyim ve ilişki istemiyorum :(((

merhaba kızlar bende bebiş istiyorum.... 10 ay oldu bi türlü olmadı... bende pko sorunu var ve bu beni biraz oyalayacak gibi görünüyo. bu ay klomen kullandım doktorumun önerisiyle. bakalım beklemedeyim. adet olmama 6 gün var. Bende beklemedeyim şu an. Bi belirtim yok ama belirtiler zaten psikolojik te olabiliyo. Bu yüzden kendimi dinlememeye karar verdim. Sizler de fazla heyecan yapmayın kızlar, kendinizi fazla dinlemeyin bence... çünkü çok yorucu oluyo bu süreçler... İnşallah rabbim isteyen herkese en yakın zamanda bebişlerini kucağına verir....

slm hamişler bendi aranıza katıldım çok şükür ama korkuyorum adet günüm gelmeden 3 gün önce hafif lekelenme oldu ve adet günüm iki gün gçiyodu evde test yaptım pozitif çıktı ama yine kahvemsi leke geliyodu arada doktora gittim bi sorun yok bol bol su iç dedi ve ilaç verdi ama genelde geceleri hafi lekelenme oluyo ben korkuyorum 4 gün sonra kontrol var sizce normal mi lütfen cecap

slm hamişler bendi aranıza katıldım çok şükür ama korkuyorum adet günüm gelmeden 3 gün önce hafif lekelenme oldu ve adet günüm iki gün gçiyodu evde test yaptım pozitif çıktı ama yine kahvemsi leke geliyodu arada doktora gittim bi sorun yok bol bol su iç dedi ve ilaç verdi ama genelde geceleri hafi lekelenme oluyo ben korkuyorum 4 gün sonra kontrol var sizce normal mi lütfen cecap
Öncelikle hayırlı olsn cnm RABBİM kucağına almayı nasip etsn inşallah.Çok mutlu oldm senn adına.Lekelenme normal yani yerleşme kanaması diye tabir edilir gerçi kontrolüne de az kaldı ama canını sıkma.Herşey yolunda gidicek inşallah..Sen de söle de hamiş melek yapsnlar seni kızartsnlar bizim gibi hahaha tekrar hayırlı olsn cnm:)

Geri