lutfen bılen yazsın:(

Cevap: lutfen bılen yazsın:(

kusura bakmayın arkadslar yazamadım tatıldeydım hepnıze cok tesekkur ederım.tesadufkı yolda sans benden yana guldu yol arkadasım kuaforluk okuyan bır arkadas cıktı tabı kacarmı gualetee melegımızın yazdıgı bılgılerı verdı ve artık bıyerlerden baslıcam hepınıze cok tesekkur edrım :)

saç kıran olmuştum

merhaba ben yıl başında saç kıran olmuştum yılan yağı badem yağı havuç yağı sarımsak yağı buğday yağı çam terebenti. kısaca kafama sürmediğim kalmadı ....en sonunda taksim istiklal caddesinde REBUL ECZANESİNİ duydum .sayın ve çok değerli bir insanla tanıştım MEHMET MÜDERRİSOĞLU bana bir karışım hazırladı bitkilerden . bunu 15 gün saçlarıma süreceğimi söyledi günde 4-5 kez uygula dedi .yaptım ve saçlarım mükemmel çıktı .herkese bu eczaneye gitmesini tavsiye ederim...gerçekten sonuç mükemmel ..

canım eczaneden kolayca bulabileceğin bir vitamin kürü biliyorum saç dökülmesine cansızlığa iyi geliyor.zeytin yağında yada badem yağında bepanthen ambul bemiks ampul ve evigen ampulu karıştırıp saçına yedir yarım saat bekle ve yıka.bu kürü 15 günde bir tekrarlayabilirsin.bunlar vitamin zararı olmaz.dr lar reçete ediyor.ayrıca defne yaprağının suyu ile saçını yıkarsan parlatır canlandırır.

Geri