Lütfen biri bana akıl versin!!

sen üzülme boşver kaybeden üzülsün yalvarmalar falan bunlar hep hikaye öylesinden kimseye hayır gelmez.

canım boş ver geleceğini bi karektersiz için mahvetme daha gençsin eminim karşına senin kıymetini bilen birileri çıkar...İnsan gönlüne söz geçiremiyor evt ama mantıklı düşünüp ondan kurtul huylu huyunu terk etmez onun yakarışlarına aldanma yoksa o kazanır sen kaybedersin...

Ayyy canim,bunun icin mi uzuluyorsun,gitsin ya nereye giderse.Arasin ararsa bos ver acma,yasina gore daha uygun,daha cok sevebilecegin birini elbet bulursun,tek erkek o degil ya,hemde seni ve diger kizlari da ayni anda aldatmis,ustelik senin parani da yemis daha ne olsun.Hic uzulme ve hic dusunme daha yolun basindasin.

Canim aramasi gayet normal, tabiki arar, bende olsa ararim, maddi destete bulunuyorsun, onun deyimiyle, safsin, salaksin, seni 4 kisi ile aldatiyor...vs ve sen onu HALA seviyorsun, senden iyisinimi bulacak?!

Ve simdi tüm bunlari düsün bakalim, SEN BUNLARA GERCEKTEN LAIKMISIN??

Yok eger kendini degersiz birinin yaninda daha degersiz düsürmek, kendini pas pas moduna getirmek hosuna gidiyorsa devam et derim tatlim.

Ama eger az biraz saygin, KENDINE SAYGIN varsa, arkana sakin bakma derim...
(ki bunu her akli basinda insan yapar)

Önündeki Maclara bak Melegim :tik:
En azindan kiymetini bilen ellerde olursun , allahin izini ile...

Saglicakla kal...

:6:

acıkcası gercekten seven insan bence bunu yapmaz sana şunu söyleyim şuan ona gitmek istediğini biliyorum ki biri cıkıp git affet derse affedeceksin ne kadar cıktıgını bilmiyorum eger ki bu ilişkinin bundan sonra gercekten güzel gideceğine inanıyorsan şans ver bence ki sonradan "keşke şans verseydim ne olcaktı acaba"demezsin bu benim fikrim ona şans vermicem diyosan hissettiğin ve ona duydugun aşka sevgiye şans ver baktın ki olmuyor bırak gün dogmadan neler dogar eminim sen daha iyilerine layıksın acısı zordur canından can kopar bazen yeter die isyan edersin bitsn artık die bi çok delilik yaparsın o aradıgında acmak istersin ama olmaz sevgin gercekten çoksa bence şans ver ne kaybedersin ki topu top zaman kaybedrsin ona da hayat tecrübesi der gecersin bi de kazanırsan keşke demicegin bişeyden kurtulmuş olursun bunu düşün bence emin ol gün gelio herşey gecio yeter ki sen iste herşey olur kib canım

Son düzenleme:
Sevgili kelebek, yanan ateş senin sol yanında olduğu için biz ne desekte sen yine sol yanına yenik düşebilirsin. Fakat ben yinede yardım isteğine cevap olsun diye,, kendimce önerilerde bulunacağım.

Aşk, lanetli bir mutluluktur ve elde edemediğin sürece hırs halini alır. Karşında ki kişiyi bizler senin anlatıklarınla kafamızda ki imaja oturtarak düşünüyoruz ve benim ve bu konuyu okuyacak, yorum yapacak diğer arkadaşlarımın hemen hemen geneli aynı şeyleri düşünecek ve sana da aynı tarzdan önerilerde bulunacak.

Öncelikle sana diyeceğim, yaptığın fedakarlıklar için üzülme, kendi kendine onun için değilde, yüreğin için, sol yanında ki ateş için, kendi aşkına kendin saygı duyduğun için yaptığını düşün. Sevdiğin, uğruna acı çektiğin insanın ismi,cismi farklı olabilir fakat duygular hep aynıdır. O yüzden değer mi değmez mi diye düşünme. Kendini böyle telkin et.

Gelelim bu kişiyle olan akibetine, ismi lazım olmayan kişi sevgiyi, aşkı kirleten ucuzlaştıran zavallı kişilerden biriymiş ki seninle birlikte 4 kişiyi daha sömürmüş. Ona inanma derim, ki inansanda aslında inanıyor numarası yapacak, başta kendini kandıracaksın. Acın şuan içinde bulunduğun acının iki katı olacak, her dakikan güvensiz geçecek. Kendinle bir savaş içersine gireceksin, ve yenilen her koşulda sen olacaksın.

Her dakika çin işkencesi çekip, kendini kandıracağına, krallar gibi aşk acını çek, gururunu, yüreğini hiç kimsenni incitmesine izin verme, hatta kendine bile izin verme.

Aşk acıdır, aşkı göz yaşları besler. Aşk imkansızı, bile bile yaşamaktır. Fakat aşk, bütün zorlukları, sıkıntıları içersede, kişinin kendini kandırmasını asla içermez, buna izin vermez, aşk aşk olmaktan çıkar. Ruhsal çöküntüye dönüşür.

Bağrına taş bas ve seni hak eden birinin yüreğini tamir edeceği günü bekle. Unutma ki zaman herşeyin ilacıdır.

Hakkında en hayırlı olanı olsun, sevgili kelebek...

hepinize sonsuz teşkrlerrr..bana o kadar yardımcı oldunuz ki..fikirlere ihtiyacım wardı..çok teşkkr ederim canlarım..iyi ki aranızdayım..ewet gönlüm git dön diyor affet diyor,sevmeyi belki öğretebilirsin diyor..daaha fazla üzülmek istemiyorum..allah onun da yolunu açık etsin herşeye rağmen..

Geri