lutfen bırı bana yardım etsınnn

eeliff

Yeni Üye
Üye
lutfen bırı bana yardım etsınnn
4 yıldır bırıyle cıkıodum ayrı sehrlere dustuk sonra o benden uzaklasmaya basladı onun uzaklastıgı domende yenı bırıyle tanıstım sımde eskısı yenıden yakınlasmaya calısıo ve ben ne yapmam gerektıgını bımıyorum bu ıs yılan hıkayesıne donduu.....ben daha cok kucugm ama yaaaaaaaaaa

bence arkana bakma daima önüne bak giden gitmiştir gelse bile eskisi gibi olmaz inan bende senin gibi onca sene verdim bi şans daha veriyim dedim ama olmadı genede senin kararın iyi düşün herşey gönlünce olur inşallah

Bence ıkısınıde kafanda değerlendir. Hangisinin sana daha çok hitap edip etmediğine, uyuşumunuza, hangisiyle ıyı vakıt geçirip geçirmediğinin analizini yap. Eski arkadaşının seni ihmal etme nedenlerinide degerlendir bunları düşündüğünde zaten karar vermiş olacaksın. Hadi sana kolay gelsın :işyeri:

ben daha çok küçüğüm demişsin ve 4yıldır çıktığını yazmışsın canım,sanırım sendeki biraz takıntı olmuş eskisine karşı.şuanda görüştüğün insanla eskisini bi değerlendir,hangisi kafana yatıyosa onunla görüşmeye devam et.ama şuda var jujunun da dediği gibi malesef biten bi ilişki tekrar başladığı zaman yürümüyo.umarım hakkında hayırlısı olur.

sen eskisini unutun mu eger unutugunu biliyosan ondan uzak dur ama hala onu seviyosan ona geri dön tabi bu arada çok küçügüm derken kaç yaşındasın

Geri