lütfen birisi içimi rahatlatcak bişey söylesin:/

mrvmmm

Yeni Üye
Üye
lütfen birisi içimi rahatlatcak bişey söylesin:/
merhaba arkadaşlar ben beta hcg testi yaptırdım 3 kez ve negatif çıktı ama içim bi türlü rahat etmiyordu ve doktora gittim ama daha önce yumurtalıklarda kist olduğu için gidiyordum yine öyle gibi gittim ve ultrasonla yumurtalıklara baktı ve kist olmadığını söyledi ve o gün hasta olduğum için ben hamilelikle ilgili soru soramadım benim sorum şu bu kadar kan testi yanlış çıkmış olamaz dimi ve ultrasonla bakan doktor eğer hamilelik olsaydı görürdü dimi hiç bi bilgim olmağı için çareyi birde size sormakta buldum bilgilerinize ihtiyacım var sağolun.

testler zaten yüzde 99,9 kesin sonuc veriyorlar. merak etme hasta olduysan testlerde negativ ciktiysa hamile deyilsin

evet ama nedense bunu bi türlü anlayamıyorum yani elmde olsa hergün test yaptırıp doktora gidcem.bir sorm daha olcak cevplarsan sevinirim bu ultrason da da gözükürdü dimi sonuçta karnına bakıyorlar

yalnis bilmiyorsam hamileligin 6. haftasindan itibaren bebis ultrasonda görüne bilir. Ondan önce görünemez diye biliyorum.

cnm benım gebelık olsaydı cıkardı muyene etmıs ondada cıkmıs gebelık 4 hafta 6 gunluk kese gorulur ınsv bıran once melegıne kavısursun

teşekkr ederim melodi anlamadığım şu karnıma baktı ama yumurtalıklara yani bu ultrasonla bakınca olsa kesin görürrdü yani adette olmuştum soramadım ama aklımdan da çıkaramıyorum işte

hamilemiyim

Merhaba arkadaşlar ben çağla 2senelik evliyim bende bişi danışmak istiyorum aramızdaki tecrübeli olanlara benim adet günüm hiç değişmez hep aynıdır olacağım saati bile bellidir ama bu 3aydır nezaman olacağım belli olmuyo herkes hamile kalacağın zamanlar böyle düzensizlikler habercisi olur diyorlar ve ben bu 2haftadr acayp derecede hamileymişim gibi hissetmeye başladım önceki adet tarihimde 29uydu yani 5günüm var test yapmaktan korkuyorum negatif çıkcak dye

Geri