lutfen cok acilll

karamel123

Yeni Üye
Üye
lutfen cok acilll
merhaba benim 19 yasim var 2 ay once sevgilimle surtunme yolu ile iliskiye girdik ve gobegime bosaldi ve ondan 1 hafta sonra yeniden ayni sekilde iliskiye girdik ama bu sefer bosalmadi ve o ay regl oldum ama garibdi hic bir aci falan yokdu ama kanama normaldi ustune gormus olabilirim diye internetde yazilar okudum ve ayni ay 3 tane gebelik testi yapdim negativ cikdi simdide bu ay reglimde 10 gun gecikdim hic bir belirti yok cok duygusalim ve arasira bulantim oluyor ve cok halsizim ve karnimin alti biraz siskin ve 5 tanede gebelik testi negativ cikdi ben hamile olmakdan korkuyorum sizce hamilemiyim?

ve birde unutdum bu ayin 11-i ayni boyle surtumme yolu ile iliskiye girdik bu seferde bosalma olmadi ayni 19 u yaniama 3 gun once 5 tane test yapdim hepsi negativ cikdi
birde boyle bir sey var cok duygusalim ama bazende cok neseli oluyorum ve sol yumurtaligimda ani haraketlerde agri var lutfen yardimci olun hanimlarrrr

Son düzenleme:
Aslında bu kadar takmana gerek yok karamel, gidip bir sağlık kuruluşundan kan testi ile hamile olup oolmadığını öğrenebilirsin. Bence hamile değiilsindir, gebelik psikolojisi ile bağzı şeylerin değiştiğini düşünmen gayet normal gibi geliyor bana.

Dediğim üzere çok şüphe ediyorsan derhal gidip kan testi ile hamileliğine baktırabilirsin.

Sağlıklı günler dilerim.

Hamile oldugunu düsünmüyorum, arkadasin dedigi gibi bi kan testi yaptirabilirsin, bide bukadar takiyosan bidahaki sefer dogru düzgün korun yada baska bi cözüm bul ;-)

Geri