Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen komik kapak fotoğrafları ekleyin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam,facebook sayfamda kapak fotoğrafı olarak komik resimler arıyorum,siz de komik kapak fotoları koyarmısınız siteye ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
lütfen komik kapak fotoğrafları ekleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albümün kapağına Türkiye’den fotoğraflar

Albümün kapağına Türkiye’den fotoğraflar

İspanya’nın ünlü sinema sanatçısı ve şarkıcısı Monica Molina son albümü “Autoretrato”nun CD kapağına Türkiye’de çekilen fotoğrafını koydu. MADRİD - Gelecek ay çıkacak albüme İstanbul Boğazı’nda çekilen bir fotoğrafını koyan Monica Molina, Türkiye’de geçirdiği günlerle ilgili Lecturas adlı haftalık dergisine açıklamalarda bulundu. Birinci sayfadan verilen ve İstanbul ile Kapadokya’da çekilen...
  2. Komik Aile Fotoğrafları

Komik Aile Fotoğrafları

Ailelerimizle fotoğraf çekinmeyi hepimiz severiz.Çünkü fotoğraflar ailemizde yaşadığımız güzel anıların belgeleridir.Bu insanlar da bunu yapmaya çalışmış ama biraz abartmış ve baya farklı kareler çıkmış ortaya...Hepsi de birbirinden ilginç ve komik aile fotoğrafları için buyrun...
  3. lütfen ekleyin beni:((

lütfen ekleyin beni:((

arkşlr yeniyim arkdşlk isteği gönderin bana şimdiden tşklr
  4. Kapak fotoğrafları ayarları

Kapak fotoğrafları ayarları

Ya kızlar ben facebook kapak fotosu arıyordum buldum ama bi türlü ayarlayamıyorum. Yükleme bittikten sonra bir şekilde netlik gidiyor. Acaba bu netlikle ilgili ayarlamaların nasıl olduğunu bilen var mı. Yani netlik gitmesin ayarları tam olsun neye dikkat etmem gerekiyor ki benim ?
  5. Facebook İçin Çok Komik ve Eğlenceli Kapak Fotoğrafları 2013

Facebook İçin Çok Komik ve Eğlenceli Kapak Fotoğrafları 2013

Bu konu komik kapak fotoları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, facebook kullanıcısı iseniz, sayfanızı en neşeli hale getirmek için sizlerle komik kapak fotoğrafları paylaşıyoruz galerimizde. Birbirinden komik bu kapak fotoğrafları ile facebook sayfanız imreniecek derecede eğlenceli hale gelecek. Arkadaşlarınızın da bayılacağı komik facebook kapakları için hepinizi...

Sayfayı Paylaş