lütfen yadım çok kararsızım:(

yasemin asu

Yeni Üye
Üye
lütfen yadım çok kararsızım:(
mrb arkadaşlar.yina anlatack kmsem olmadığı için brdayım baya uzun olcak o yzden ilgilenmeyeblrsinz ama şimdiden çok tşk ederim.

o arkadaş olduğum iki kişyle derdi sorunu var.hemde affedilmeyecek suçlar yaptılar diğerlerine karşı.bnm onların yanında yer almamla herşey başladı.o iki kız arkadaşıma edilen laflara karşılık diğer çok yakın olduğum arkadaşlarımınn gözünde kötü oldum.(aslında şimdi gtsem knuşsam bnmle knuşurlar biliyorum)bn eski arkadaşlarımı geri istiyorum ama yüzüm yok:(</p>aslında sorun tam olarak bu değil.
sorun müslüm.9.sınıfta aynı sınıfta okuduk.daha sonra bölüm seçme nedenyle farklı sınıflara ayrıldık.ama bir sene sonra o bölüm değiştirerek bizim sınıfa geldi.9.sınıfta o kadar iyiydik ki anlatamam.çok iyi arkadaştık.herşeyimizi bilrdik.hatta onan hoşlanmaya başalamştım.bölüm değiştrdiği senelerde küçük bir olay nedenyle küsmüştüm.farklı sınflarda olmamzdan dolayı eskisi gibi de değildik.herşey daha sonra onun bizim sınfa geçmesiyle başladı.bizim sınıfa geçtiği gün bana msj atarak barışmak istediğini syledi ve özür diledi.bn affettim bunu ve knuşuyorduk aynı sınıftaydık bnden mutlusu yoktu...ama sonra diğer arkadaşlar yani bizim kötü olduğmuz arkadaşlar bununla knuşmuşlar.onlarla knuşursan bizi sil demişler. o da çook uzun süre düşünmüş ve onları seçmiş.bnmle knuşmuyordu artık...onları seçmesinin nedeni ise ne biliyor musunuz? burada hiç arkadaşının olmaması.o vanlıydı..bn ise kütahyalı onun buralrda kimsesi yoktu...yurtta kalıyorlardı hepsi bunun için erkek arkadaşlarını seçti sırf bu yüzden.üstelik doğudaki eğitim şartlarından dolayı da bnden 2 yaş büyük.korkmuyor onlardan sdce yalnız kalmak istemiyor.bnimle knuşmak istedi bn hep onu dalgaya aldım çok kırılmıştım hala da öyle.onun bir korkak olduğunu düşünüyorum...bugün o kız arkadaşımın biryle dertleşmişler diğer erkek arkadaşları yokken.demiş ki yasemin bni anlamıyorçbn onunla knuşmak istiyorum(diğer arkadaşları olmadığı zman)..ama o hep bni dalgaya aldı..ben sizin yanınızda olmayı çok istedim ama sonçta yurrtayım ve kendimi de düşünmem lazım.ama yasemni de seni de çok seviyorum demiş ama yasemin bni anlamıyorçkötü davranıyor demiş bunları sylerken de ağlamış...arkadaşım anlattı buları....ne yapacağımı bilmiyorum.hiç bi çıkar yol yok.onunla hiç muhatap olmasam mı(gerçi o beni güldrmek için bişeyler deyip duruyo diğerlernden saklı)..yoksa bira daha mı iyi davranayım.sizde gerçekten korktuğundan mı yapıyor.o kadar iyi bir insan ki.diğerleri gibi değil.üstelik bnm bi sevgilim var.9. sınıfta bunu o da biliyordu müslüm sınıfa gelince yine ondn hoşlanmaya başladım.ama bunun hoşlanmak mı yoksa arkadaşlık mı olduğunu bilmiyorum sanırım arkadaşlık daha ağır basıyor onu o kadar çok seviyorum ki... ne yapıcam ben ne yapıcam: bnm ki aşk mı arkadaşlık mı alamadım napıcam da bilmiyorum bnmle nrmal olrak knuşmıycak sadce onlar olmadığı zaman ne olur yardım edin ne yapıcam bn:( bu duygularımı kndimle bile pylaşmaktan korkuyordum arkadaşlık deyip bastrmya çalşıyorum ne bu ltfen yardım edin:(

Son düzenleme:
yazdıklarını büyük bir sabırla okudum :S pembe dizi yazmışsın.
Benim şahsi düşüncem seni silen arkadaşlarınla tkrar barışmak istiyorsun da seni bikere bırakmışlar en küçük olayda dışlamışlar.Bu konuda bir az daha düşün.
Erkek arkadaşın olduğu halde müslümle konuşamıyorsun diye üzülmen bide duygu beslemen garip,erkek arkadaşına az saygın varsa toparla kendini..Kendini sevdiğinin yerine koy,o zaman belki yanlış yaptığını anlarsın..

Geri