lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((

eksenem

Yeni Üye
Üye
lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((
30.uncu haftada katnımda bebeğim öldü sezaryenle alındı tekrar hamile kalıp bebeğim olsun istiyorum fakat doktor 6 ay beklememi söyledi benim gibi ölü doğum yapan varmı tekrardan bebek sahibi oldumu cvp larınıza çok ihtiyacım var etrafınızda 2 inci sezaryenla arka arkaya doğum yapan varmı bi sıkıntı yaşamışmı kendisi

Canım çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm benim başımdan öyle bi durum geçmedi ama teyzem ölüm doğum yaptı 8buçuk aylıkken şuanda 4yaşında cici bici bi kızı var unutma her karanlık günün sonundan bi güneş doğar üzülme sakın rabbim tekrar yüzünü güldürsün inşallah herşey ALLAHtan unutma meleğim buarada aramıza hoşgeldin.Bi sıkıntın olduğunda bizimle paylaş unutma sıkıntılar paylaştıkça azalır.

canım benım cok uzuldum,bu durumu sevdıgım bır ınsan yasadı,ve 5 ay sonra tekrar hamıle kaldı,suan saglıklı bır kızı var,

canım gecmiş olsun herşeyde bi hayır vardır veren rabbim alan rabbim hepimiz yaşıyoruz bazı sıkıntılar bu dünyanın sonu deil bak hamile kalabiliyorsun bu bile dünyalara değer etrafımızda sebepsiz bu duyguyu yaşayamayan insanlar var o yüzden şükretmek lazım halimize.

30.uncu haftada katnımda bebeğim öldü sezaryenle alındı tekrar hamile kalıp bebeğim olsun istiyorum fakat doktor 6 ay beklememi söyledi benim gibi ölü doğum yapan varmı tekrardan bebek sahibi oldumu cvp larınıza çok ihtiyacım var etrafınızda 2 inci sezaryenla arka arkaya doğum yapan varmı bi sıkıntı yaşamışmı kendisi
hemde cok var canim .olu dogum yapip hamile kalan gorumcem uc cocugunuda sezeryanla oldu hic bi sorun yok sen biran once toparlanmaya bak.doktorun tavsiyelerine uy allah in izniyle gene olur bebegin

Geri