lütfen yardım edın çözemıyorum

Ce: lütfen yardım edın çözemıyorum

herkese duyarlılığı için çok tşekkur ediyorum
bu çaresizliğin içinde boğuşurken bana teselli oldunuz .. evt bana ait haklarımdan habersizim eğerki beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum çunki aynen hakaret ve şiddete mağruz kalıyorum çekemiyorum emınımki bu kadınla ilişkisi var ama nasıl yakalarım bilmiyorum arkadaşlar

inan canım senin yanında olup hala nikahı altında kaldığın adam iyi bir ders vermek isterdim hayatta tek hazmedemediğim şey bir erkeğin kadına el kaldırmasıdır biz aciz yaratıklar değiliz doğanın aslında en güçlü ve en kutsal varlıklarıyız bize el kaldıranlar aslında acizliklerinden yapıyorlardır bunu bence en kısa zamanda boşanıp kurtul o aciz insandan bilmiyorum belki ekonomik özğürlüğün yoktur ama lütfen bunu belirt bizde tüm meleklerde eminim sana yardım etmekten mutluluk duyacaklardır her şey senin elinde o adamın yanında kalarak hayatının baharında kuruyup küle dönmektense eminim küllerinden yeni bir sen yaratmayı tercih edeceksindir allah yardımcın olsun tüm kötülerin cezasını allahım bu dünyada versin ve bizde görelim kendine çok iyi bak allah yardımcın olsun canım

canim kardesim mesajini yeni okudum inan senin yerine kendimi koydum ya bu kadina yapilabn resmen bi hakaret bi terrbiyesizlik canim kardesim seni dovdugu an git hastaneden rapor al hemde hemen senin en buyuk delilin rapor olacaktir aldattigina emin sen ki eminsin bos allahindan bulsun tabiki kizlar bos verilecek bisi degil ama canindanda olabilir kocasinin gozu resmen donmus zararini karamelek ceker elinde raporun olunca git savciliga sikayetini ver eminimki bosanacagindan allah yardimcin olsun ukkede hak var hukuk var kaduin siginma evleri var bole bi cok kadinimiz var khakkini ara kendini asla ezdirme canim kardesim tekrar allah yardimcin olsun

Çok üzüldüm karamelek ablaa bende kendimi senin yerine koydum inan kötü oldum okurken bile tüylerim ürperdii yazgülü ablama katiliyorum çok hakli...Allahim yardimcin olsun ..

ya suan sok olmus durumdayım..ya bunu nasıl yapar sana...sen onun için neler yapmıssın..sen bunları haketmıyorsun..san tek dıyecegım.kımse senden daha degerlı degıl.ki eşinde sana bunları yapmıs..durma sakın o evde..zararı sana..ınan çok uzuldum..

Buraya kadar olan bölümleri okudum, genelde hemcinslerinizden size Allah yardımcınız olsun diye tavsiyeler geliyor...

Yaşadıklarınızı bir hemcinsimin yapmış olması, yapıyor olması çok dokundu bana... Yapmanız gereken şey, derhal kurtulmak bu olaydan, güçlü olun... Arkanızda bıraktıklarınıza bir an bile acımayın... Silin herşeyi baştan başlayın... Ve unutmayın ki zararın neresinden dönerseniz kardır... Tabi biz burdan böyle yapın diyoruz ama durumunuz nedir aileniz ne der ? dış etkiler nelerdir elbette bilemiyoruz...

Sonuç olarak herşeyi Allah'tan beklemeyin... Siz elinizden geleni yapın ve sonra işi Allah'a bırakın

M.M adına yapacağımız ne varsa yanınızdayız... diğer adminlerimize ulaşarak bize düşen herşeyi söyleyebilirsiniz... Yanlız değilsiniz !

MeleklerMekani.Com

evet mc abi haklı yanlız değilsin biz senin yanındayız herzaman bize istediğin zaman ulaşabilirsin bu arada mc abi çok güzel yazmışsın ellerine sağlık

ne diyecegimi inan bilemiyorum.....:cry:gercekten uzgunum...baska bisey bulamiyorum yazacak...allahim yardimcin olsun...cok zor....atlaticaksin iyisallah...umidini yitirme...

canım neler yaşıyorsun yaşamışsın ne insanlar var dünyda eşin ve o kayınvaliden bebeğinin katilleri biran önce kurtul o adamdan sevmenin cezası nu mu sana ya çok üzüldüm

inan okurken tüylerim diken diken oldu.allah sana sabrlarn en büyüğünü vermş ki bunlara katlanblmişsn. ve şimdide allahtan sabırlrn en büyüğnü dilemelsn. ne yapacgn konsnda hiç bişey sölmk istemyrm. çünkü eşnden boşan dmk her zmn çözm olmuo ama bölede bi hayt nasl dewam eder sen düşün.eşnle beraberkn haytndaki artılarla ondan ayrldktan sonra haytndaki artıları bi terazide tart ve kendn göre yoksa olaya dışardan bakna koly boşa yada katlan demsi.allah sana sabr versn cnm ne diyeym gerçkten üzüzldm.umarm senin için en doğru olan kararı verirsn

Geri