Lutfen yardim edin melekler

Ask-ruzgari

Yeni Üye
Üye
Lutfen yardim edin melekler
Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok pahali. Yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler hepinize.:bebem::bebem::bebem:

öncelikle aramiza hosgeldin canim... rabbim insallah seninde kucagini tez zamanda doldurur seninde yüzün güler... adet düzensizliginde bu isler cok zor.. yumurtlama tarihini belirlemek biraz zor oyüzden san tavsiyem ovulasyon testlerini deneyebilirsin yadam atesini ölcerek bunu takip edebilirsin...yumurtlama günlerinde iliskiye girerek umarim istedigin sonuca varirsin.. baska bi rahatsizliginiz yada engel yoksa tabi.. rabbim hakkinizda hayirlisini versin..,.

merhaba arkadaşlar, öncelikle rabbim hepimizin gönlüne göre versin, ben de yeni katıldım aranıza 9 aylık evliyim temmuz ayında bi düşük yaptım 1 aylıktı daha. ve o zamandan beri bebek istiyoruz eşimle. adetlerim sürekli düzensiz,bekarken 3 ay, 4 ay gecikmeli gelirdi. evlilikten sonra biraz düzeldi kimi zaman 28 günde bir kimi zaman 30-35 günde bir ya da daha erken, ayrıca hipotiroid hastasıyım.mesela şuan günüm 2 gün geçti dün yaptım idrar testi negatif:( sizce ne kadar gecikmesini beklemeliyim..

merhaba arkadaşlar, öncelikle rabbim hepimizin gönlüne göre versin, ben de yeni katıldım aranıza 9 aylık evliyim temmuz ayında bi düşük yaptım 1 aylıktı daha. ve o zamandan beri bebek istiyoruz eşimle. adetlerim sürekli düzensiz,bekarken 3 ay, 4 ay gecikmeli gelirdi. evlilikten sonra biraz düzeldi kimi zaman 28 günde bir kimi zaman 30-35 günde bir ya da daha erken, ayrıca hipotiroid hastasıyım.mesela şuan günüm 2 gün geçti dün yaptım idrar testi negatif:( sizce ne kadar gecikmesini beklemeliyim..

merhaba canım,benim araştırıp öğrendiğime göre idrar testi için garanti sonuç alabilmen adına adetinin 1 hafta geçmiş olması gerekiyor.Ama kan tahlilini yaptırabilirsin.kan tahlilide hastalığına 2-3 gün kala sonuç veriyor diye biliyorum..inş. hamilesindir :)

canım benim inşallah çok teşekkür ederim:) bekleyeyim bakalım biraz daha allahım hepimizi sevindirsin inşallah. site çok hoşuma gitti. tek sıkıntısı olan ben değilim diyebiliyorum bu siteye girince. umarım dileklerimiz gerçekleşir:)

ask rüzgari öncelikle hosgeldin aramiza bende avrupada yasiyorum neden pahali olsun onu anlamadim. doktorunla iyice konus belkide hamile kalman ihtimalin vardir. bende 2 inci cocugama 1 sene hamile kalmadim hamilelikte vitamin haplari var onlari kullandim ondan sonra hamile kaldim. bence doktorunla iyice konus o sana söyler herseyi nezaman iliskiye girecegini anlatir sana. insallah en kisa zamanda bebek sahibi olursun.

kızlar kafam çok karışık, yine hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum,reglim geçeli 4 gün oldu. Ama geçen ayda 10 gün geçmişti ve sonuç negatifti geç yumurtlama olmuş:( bu ay çok umutluyum ama hiç belirtim yok hafiften göğüslerim acımaya başladı o kadar ve karnım tam bi haftadır patlıcak gibi şiş.. beklemek ne kadar zor allahım hamiş arkadaşlarımıza hayırlı doğumlar, benim gibi bekleyenlere de bir an önce sağlıklı sıhhatli bebiş nasip etsin:)

slm meraba arkadaşlr bişey sorucaktım ben 2.5 yıldr evliym ve bizde bebek istiyoruz ama olmadı bitürlü. adedm düzensiz ama ovulasyon testlerini deniyorm ve bu ay adet olmadm 20 gün gecikti ve sık idrara cıkıyorm;iki dakika gecmedn yine tuvalete gidiyorm midem de bulanıyo ara sıra ,2 kez idrar testi yaptım negatif kan testi mi yaptırmalıyım.

songüldem merhaba, bence bir an önce kan testi yaptır canım, bende aynı problemleri yaşıyorum geçen ay gecikti tabi ki umutla kan testi yaptırdım sonuç negatif ve yumurtlamamın geç olduğu söylendi.bu ayda 5 gün oldu gecikeli ama korkuyorum yine aynı sorun vardır diye:( bir de hipotirodim var ilaç kullanıyorum. sende ihmal etme canım Eğer bebişin varsa (inşallah) ne kadar erken öğrenirsen onun sağlığı için iyi, yoksa da canım tedavi olursun düzene girmesi için..Bir de tiroidlerine baktır oda düzensizlik yapıyor. inşallah güzel haberler veririz birbirimize:)

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende bebek isteyenlerdenim Rabbimcümlemize versin inşallah benimde adetim 6 gün gecti hiç gecikmezdi aslında ama antibiyotik kullanmıştım ona bağlıyorum birde dün şunu farkettim kasıkla vajina arasında tam bacağın bitiş noktasında sanki elime bir kist gibi birşey değidi kaygan birşey acaba kistmi var yada kistler böyle belli olurmu kendimde herhangi bir değişiklikte görmüyorum gayet normalim arada belim ağrıyor karnımda taş gibi falan değil hamile olabilirmiyimki

Geri