lütfen yardım edin..

gitarbaz

Yeni Üye
Üye
lütfen yardım edin..
mrb ben fatoş benim başımdan güzel bi aşk geçti anılarımız bölümüne açtım bu konuyu ama ondan sonra asla kimseye aşık olmadım öyle karamsarlaştımki hergünüm ağlayarak onu düşünerek geçio lütfen bana yardım edin çok acı çekiorum artık ağlamak değil gülmek istiorum bu yüzden kendimden nefret ediorum çok duygusal bi yapm var herşeye ağlayan biriyimdir kolay kolay aşık olamıorum korkuorum yardımcı olursanız sevinirim..

Canim üzülme hic birsey icin nekdir ayrisin yazmamissin ama zamanla onsuzluga alisicaksin unutacaksin demiyorum cüki gercekten cok sevdiysen asla unutamazsin. Senin yapman gereken onu hatirlatick herseyi bir süreligine senden uzat tut, hem herseyi de kötüya yorma ileride hic ummadigin bir anda karsina daha cok sevecegin biri cikar ve cok mutlu olurusun. Diyorsundur demesi kolay o dediklerinin ama seni gayet iyi anliyorum ben bir bucuk yildir o durumdayim suan kendimi yeni yeni toparliyorum. Hic birzaman icin baska erkeklere gönlünü kapama cünki öyle yaparak belkide elindeki mutlulugu kaciracaksin. Neyse saat gec oldu benden bukadar sen üzülme cok fazal düsünüp takma cik gez eglen baska türlü hep gözünde yaslar akacak canim.

Canim ilk Olarak aramiza Hosgeldin ...

Yazida GZL bir ask gecti demissin, bunu böyle görmen cok hos cnm...
genelde bitmis bir iliski icin cogu kez duyulmaz bu cümle..

Gelelim senin derdine, canim herseye agliyorum cok duygusalim demissin, bunu degistirmek icin hicbirsey yaptinmi? Bunun farkina varmissin, bu cok gzl. ama bunun degismesi icin atacagin adim dahada gzl olacaktir.

Ayrildigin kisiye gelince, bir insani unutmak (heleki bu insan sevdigin biri ise) elbetteki kolay degil.
Onu unutmak icin caba sarf etmede bence... Cennetinde yazdigi gibi, unutmak asla olmaz.
Ama senin canini yakan en cok ne ise, ona son ver, örnegin hayal kurma, onunla ilgili seyleri (resim, hediye..vs) hayatindan cikar. Onunla gittiginiz yerler olsun yani kisacasi onu hatirlatacak nevarsa uzak tut kendinden. Ve kendine yeni hobbi edin, evet hobby diyorum cünkü gercekten öyle, hayatta yaptigimiz bircok sey, aliskanliktan ibaret.

En kisa zmnda kendine gelmen ümidiyle cnm... Saglicakla kal :kiss:

canım benim ilk hoşgeldin aramıza..böyle birşeyi bizimle paylaştığın için teşekkürler..canım varya insanoğlu bence herşeye alışıyor..yeterki unutmak kalbinde ve en önemlisi aklında bitir mantığınla bitsin..yüce rabbim dağına göre kar veririmiş..insan sevdiğinin ölümüne bile alışıyor ayrılığa mı alışamıcan..sabırlı ol bence herşeyin ilacı gerçekten zaman tatlım..ama şunu yapabilirsin mesela hep olumsuz yanlarını düşün ve iyiki kurtulmuşum de..beraber gitiiğiniz yerlere takılma..ve en önemlisi kafanı kaldır seni bir yerlerde bekleyen insan vardır ve gör ona şans ver..inşalah güzel birliktelik kurman dileğiyle tatlım..sevgiyle kal

Merhaba Fatoş'um
Aşık olmak çok güzel bir şey.Hele karşılıklı yaşıyorsan fakat son bulunca ,insana hayatta zindan oluyor.En azından öyle düşünüyoruz.Çünkü gözümüz bir şey görmüyor.Her şey zevksiz ve anlamsız geliyor.yemek ve uyku haram olur insana ....
Ama canım meleğim,hepimiz insanız ve bu duygularımız var.Sevdiğinden ayrılmak bir insanın girebileceği en sancılı dönemlerden biridir.Bunu yaşamak demek bu olayı atlatmanın başlangıcıdır.Bir dönem sonra acıların hafifleyecek ve sadece sızısı kalacak.Zor biliyorum çok zor anlar bunlar.Senin yapman gereken bazı şeyler var sağlıklı bir şekilde bu dönemi atlatmak için:
1.Sevdiğine asla pişman olma
2.Maalesef aşkın karşılığı çoğu zaman acı çekmek demek.bu yüzden yaşadığın bu dönemi yardım alarak atlatmaya çalış.
3.Daha önce onunla beraberken ertelediğin bütün sevdiğin şeyleri yapmaya çalış.
4.Çok yalnız kalmamaya çalış ,arkadaşlarınla ve ailenle mümkün olan bütün zamanını geçir.
4.Beraberken dinlediğiniz o güzel müziklerden bir dönem uzak dur.Çünkü acını daha da artıracaktır.Çünkü bu parçalar sadece onu hatırlatacaktır sana.
5.Ne kadar ağlamak istiyorsan o kadar ağla ki,rahatla.İçine atma.Çünkü biliyorum bir dönem sonra bu gözyaşlarıda hafifleyecek ve sen artık fazla ağlamadığını bile fark edeceksin.Ve yüzünde bir gülümseme belirecek
6.Çevrende bu tür bir tecrübeyi yaşayan birileri varsa derdini paylaş ve onlara kulak ver.
7.Kendini bir fazla sev.
8.Önünde güzel bir hayat var.İnan bana sana gerçekten değer veren ve duygularına sahip çıkan biri mutlaka çıkacaktır.
9.Kendini asla bir dönem için başkasını sevmeye zorlama .kendine zaman tanı.bırak aşk bundan sonra sana gelsin sen ona bir zaman için koşma.
10 ve şunu unutma ,burada senin için üzülen melekler var ama aynı anda seni seven melekeler bunlar.Ailemiz çok büyük ,yüreklerimiz çok büyük o yüzden ne zaman istersen paylaş bizimle duygularını birimiz seni mutlaka duyacaktır.
Ve şuna inan güzel meleğim Fatoş,herşey güzel olacak senin için.Seni bir arkadaş bir anne sıcaklığı ile kucaklarım canım kardeşim.
Yüzünde hafif bir tebessüm görür gibiyim

öyle bi an gelecekki karşına biri cıkacak onun için neden bu kadar üzüldügüne üzüleceksin sonrada insan bi kere aşık olmuyo aşık olmaktan korkma

Ben daha 18 yaşında ve 2 kez ciddi ilişki yaşamış olmama rağmen ilişkilerimin ardından ağlamamayı,üzülmemeyi öğrendim...
Özellikle karşı taraf bitirmişse ilişkiyi evet o an insanın içine oturuyor ama kendini teselli etmeyi bilmen gerekiyor,ilk an içinden geldiği kadar ağla içini dök ama bunu 1 kez yap,evet aklına gelicek sık sık o zamanlarda ağlamak yerine sadece gülümse aklına gelen şeyler güzel anılarınız olsun,onunla yaşadığın güzel anlar olsun.Bunu kötü bi ayrılık olarak değilde,yaşadığın çok güzel bi tecrube olarak düşün ve önüne bak.
2 yıl önce yaşadığım çok güzel bi ilişkim vardı o kadar çok seviyor ve güveniyordum ki,hiç ayrılmayız herhalde dediğim anda çok kötü bi şekilde bitti ve hiç abartmıyorum gece gündüz yemek yediğim ve uyuduğum anlar hariç hep ağladım,kıyafetlerini giyip bana aldığı hediyelere bakıp ağladım ama geri gelmedi ve beni umursamadı bile ...kendimi hasta ettiğimle kaldım o an anladım ki bu dünyada benden daha önemli hiçkimse yok,ve derler ya babama bile güvenmiyorum hayır o kadar uzağa gitme:11: kendine bile güvenme akşam yatarken şunu yapıcam diyorsun ama sabaha yapmıyorsun;)
Ayrıldınız diye kendini üzmek yerine yeni bi meşgale bul kendine arkadaşlarınla sık sık gez dolaş kısa süreliğinede olsa aklına gelmez ve aşık olamıyorum deme sadece dene ve yeni biri hemen olmasada bir öncekini unutturuyor sadece o yeni biri sana saygı duyuyormu seviyormu ona bak gerisi çorap söküğü gibi geliyor...
Bir kezde küçük :baby:sözü dinleyinhiçbirşey kaybetmezsiniz...:tik:

:dilektut:hah bide son bişey:)
bunu birinden duymuştum...
ben söyleyenlerin yalancısıyım...:)
Bilimsel olarak kanıtlanmış;insanlar 1 gün içinde 5 kez aşık olabiliyormuş:tik:yani çok basit bir etkileşim zamanla bitebilen bişey,önemli olan sevgi,SAYGI bence:humble:

slm canım ben kendimden şöyle küçük bir örnek vereyim ben 2 aylık evliğim ve severek evlendim evlenmeden önce birini çok sevdim hayatımı artık ona adamıştım ama olmadı yapamadık ve ayrıldık unuttunmu diye sorcan unutmak istedim ama unutmama izin vermedi ve beni yeniden aradı ve beni çok sevdiğini anlamış ve bensiz yapamadığını söylüyor ben ise evlendim onuda biliyor ben eşimden şimdiğe kadar hiç bir şeyimi saklamadım ve eşime anlattım eger anlatmasaydım telefonunmdaki msj görüp aldattığımı zannetcek onuda biliyorum şimdi rahatım ve aramasını engellemek istiyorum yinede anlıyor ne kadar seversen sev nekadar unutmak istesen unutursun ama şunu unutma pişman olacak ve sana geri dönmek isteyecek ozaman daha sağlıklı bir şekilde düşünüp rahat karar verirsin öpüyorum canım seni allah hakkında hayırlısını versin en güzel en mutlu günler senin olsun

bence sen onu unutmak istemıyosun kendine boş yere acı çektirmenn alemi yok ki belki bi başkasıyla daha iyi olacak ilk başka onu aklından çıkar kolay değil biliyorum bende yaşadım aynı şeyi ama başka da yapcak birşey yok sanırım.

Geri