Lütfen yardım edin

merve-88

Yeni Üye
Üye
Lütfen yardım edin
mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına beri çok saklamış açıkta vermedi hiç telefonları falan face msn gayet normaldi sonra yılbaşında ailesiyle geçircekti amcası hastanede diye orda nöbetçi kalcaktı bende ailemle dışarı çıktım eglendim bi güzel o gün bana hastanedeyim dedi ve teli kapandı saat 3 de ben gene hep olumlu dşündüm msj atıyor cvp yok sabah 5.30da msj gelmiş bana beni aldattıgı kız msj atmış suan benim yanımda kusadasındayız diye okurken neye ugradıgımı şaşırdım ne aradım ne sordum sonra bana bişey olmamış gibi hayatım napıyon yazdı agzıma geleni söyledim herkese ben merveyi seviyorum diyor ona geri döncem diyomuş ama benim için bitti aldatmayı kaldıramam sevdiğim güvendiğim insandı şimdi ise hergün aglıyorum sevdiğimden değil bunu haketmedim ben resimlerini attım yüzügü attım ama unutamıyorum bana yaptıklarını ne yapmam lazım nolur yardım edin nasıl unutcam :uhu:

biraz zaman cnm göreceksinki zamanla herşey düzelcek sende unutacaksın inş bunu erkenden görmen ii olmuş bence ya ewlenseydin bu huyları devam etseydi allahın sevgili kuluymuşsun ortam deiştir yeni arkdaşlar edin inş unutursun canım

biraz zaman cnm göreceksinki zamanla herşey düzelcek sende unutacaksın inş bunu erkenden görmen ii olmuş bence ya ewlenseydin bu huyları devam etseydi allahın sevgili kuluymuşsun ortam deiştir yeni arkdaşlar edin inş unutursun canım
bencede canım zaman geçmeden asla saramazsın yaralarını 4seneni vermişsin sonuçta kolay değil unutmak ama iyiki erken gördün yoksa ileride daha çok zarara uğrardın.karşındaki yana döne seni arasada fayda etmeyecek artık.hayatta herşy bizim için unutma.hayat devam ediyo malesef demek kolay geliyo diye düşünme gerçekten bi süre sonra göreceksin eskisi gibi acımayacak canın sadece zaman.allah sabır versin canım umarım çabuk atlatırsın.

Ay çok kötü bi durum ya Allah yardımcın olsun canım aldatılmak kaldırılmaz bişey en doğrusunu yapmışsın ayrılmakla ...Uğraş ara kendine kafanı başka şeylere ver unutmaya çalış çalışmıyosan işe flan gir okuyosan daha çok derslerinle ilgilen..

canım öncelikle aramıza hoş geldinn ben sude....Canım şöleki her şer de bir hayır vardır ve zararın neresinden dönsen kardırr biliyorum şimdi çook zorr senin için bu durum ama inan zamanla şükrediceksinnn sence onun yaptığını sen ona yapabilrmiydin?....ben sölim hayır çünkü sen sevdin seven insan aldatamaz canımm sevgi sözde dilde olmazz ne yazıkki bi an önce yüreğinden aklından at onu nekadar az düşünürsen o kadar çabuk olur unutmakkk inşallah hayatına bundan sonra seni ve sevgini hakedicek biri çıkarrr herşey gönlünce olsunn...

Okuyorum ama derslere veremiyorum bu yüzden kendimi aklıma gelip duruyor hep sude hoşbulduk canım güzel sözleriniz için sagolun kaldıramam kaldırmam allahım düşmanımın başına vermesin çok zoruma gitti bana bunu yapması ben ondan başkasına bakamıyodum gözüm görmüyodu ama o bana bunu yaptı :uhu:

Okuyorum ama derslere veremiyorum bu yüzden kendimi aklıma gelip duruyor hep sude hoşbulduk canım güzel sözleriniz için sagolun kaldıramam kaldırmam allahım düşmanımın başına vermesin çok zoruma gitti bana bunu yapması ben ondan başkasına bakamıyodum gözüm görmüyodu ama o bana bunu yaptı :uhu:

sen zor olanı yapmıssın onu haytından cıkartarark gerisi hiç zor olmaz tatlım emin ol..ve ben senin kadar güçlü olamadım sevgimden yedım yuttum sımdı kendıme olan saygımı yetirmiş durumdayım.

Canım bnm aldatan bi adama tek bir kelime bile etmemek en büyük ders zaten ....

Sakın konuşma bırak vizdan azabından gebersin...

Sana gelince o acı hep içinde durur elbet... ama muhakkak acısı hafifler... Zamanla ... herşey zamanla

Benzer Diğer Konularımız !

Geri