Lütfen yardımcı olun.

L

Luna Lovegood

Forum Okuru
Lütfen yardımcı olun.
Arkadaşlar ya da ablalarım :)
Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım bilmiyorum.

canım sen klenidni yıpratmamaya dikkat et annen ve baban eminim iyi bir çıakr yolu bulacaktır ama aldatılma k bir kadın iin çok acı bir olay annenin kararında arkasında ol genelde böyle durumlarda kadın yalnız kalır artık sende bir genç kızsın yani 8 10 yaşında olayları anlşamıyacak yaşta değilsin allahım kolaylaık versin.

Ya ama unutamıyorum ki çok üzülüyorum. ayrılmalarını istemiyorum.

Ya ama unutamıyorum ki çok üzülüyorum. ayrılmalarını istemiyorum.
canım herşeyi akışına bırak derim kendini bu kadar yıpratma büyükler kendi aralarında hallederler.aNnen boşanmak istiyor ama şuan belkıde kızgınlıkla sölüyo çünkü kolay diil böle bir durum kimse kaldıramaz ama sen hem annenle hemde babanla konuşmaya çalış bana söle yani açık açık bak senın boyun kadar kzıın var nasıl böle bişi yaparsın de annem üzülüo bunu hakedecek ne yaptıda böle bişey yaptın diyebilirsin.bu tip durumlarda çocukların etkisi daha büyük oluo anne ve baba lar için.sen kendini yıpratma anne nede yardımcı ol destek ol kendını yanlız hissetmesin sen artık büyümüssün küçük bir kızda sayılmazsın o yüzden herşey için dirayetli ol canım.Allah yuvanızda huzur ve mutluluk versın inş.Allaha bol bol dua et canım herşey Rabbim nasıl takdır ederse öle olur.Hakkınızda hayırlı olanı versın herşeyde bir hayır vardır unutma.

Çok sağolun tavsiyeleriniz için. Ama benim babam öyle rahatça konuşabileceğim biri değil benim için. Onunla konuşmam imkansız gibi bir şey. Annem de çok güçsüz, hiç mücadeleci bir ruhu yok ben onun yerinde olsam farklı olurdu ama o da pes etmiş çoktan. Kafama takmamaya çalışıyorum ama maalesef olmuyor. Bol bol dua edicem zaten mübarek aylardayız inşallah Allah dualarımı kabul eder.

canım herşeyi akışına bırak derim kendini bu kadar yıpratma büyükler kendi aralarında hallederler.aNnen boşanmak istiyor ama şuan belkıde kızgınlıkla sölüyo çünkü kolay diil böle bir durum kimse kaldıramaz ama sen hem annenle hemde babanla konuşmaya çalış bana söle yani açık açık bak senın boyun kadar kzıın var nasıl böle bişi yaparsın de annem üzülüo bunu hakedecek ne yaptıda böle bişey yaptın diyebilirsin.bu tip durumlarda çocukların etkisi daha büyük oluo anne ve baba lar için.sen kendini yıpratma anne nede yardımcı ol destek ol kendını yanlız hissetmesin sen artık büyümüssün küçük bir kızda sayılmazsın o yüzden herşey için dirayetli ol canım.Allah yuvanızda huzur ve mutluluk versın inş.Allaha bol bol dua et canım herşey Rabbim nasıl takdır ederse öle olur.Hakkınızda hayırlı olanı versın herşeyde bir hayır vardır unutma.
allahtan ümidini kesme canım dua her kapıyı açar rabbim neylerse güzel eyler...

canim yaaa... kiyamam sana. Rabbim babani islah eylesin... Anneninde yardimcisi olsun...
Sen kendini yipratma, ve üzülme... Üzülmek & aglamak hic bir seyi deyistirmiyor... Sadece senden gidiyor birseyler...
Bu dünyada hepimiz bir sinavdan gectigimizi asla aklindan cikarma, Sükür et, deki cok sükür Allahim bizi sagligimizla sinamadigin icin de.
Allaha dua et ve bu musibetleri hayra tebdil etmesini dile. Unutma her serde vardir bir hayir.
Rabbin yar ve yardimciniz olsun...
Amin

Çok sağolun, ama güzel bir haberim var :) Barışmışlar. :D Nasıl oldu bilmiyorum ama sanırım pazar sabahı konuşmuşlar, babam şey demiş işte eve geldiğimde bir kere bile beni doğru düzgün karşılamıyorsun, bir kere güleryüzlü davranmıyorsun falan demiş. annem de alttan almış özür dilemiş, sonra babam da özür dilemiş, ben eve geldiğimde çifte kumrular gibiydiler Allah'a şükür ya :D Çok sağolun beni yalnız bırakmadığınız için :)

Luna elimizden geldiğince her zaman yanındayız :) İyi habere çok sevindim. Yaşadığın her olay sana ileri ki hayatın için bir üzüntü kaynağı değil ders olmalı. Başına gelen ya da görüğün her olaydan kendine ders almaya bak. İnsanız hatamız olabilir. Ama unutma ki hele de evliliklerde her iki tarafta da kusurlar vardır. Önemli olan karşılıklı konuşup , kendini ifade edebilmektir. Bak baban kadar annende de hata varmış. Artık sorunlar çözüldüğüne göre onlara sımsıkı sarıl ve okulunla ilgilen. Allah her zaman yanında olsun :tik:

Çok teşekkür ederim :) Ya bu site gerçekten çok harika ya, hiçkimseyle paylaşamadıklarımı sizinle paylaşıyorum ve çok rahatlıyorum. Moda ve güzellikle ilgili de harika şeyler var. Neden daha önce keşfedemedim diye de kendime kızıyorum tabi :D

Geri