lütfen yardımmmmmmmm :(

butterfly1

Yeni Üye
Üye
lütfen yardımmmmmmmm :(
mrb ben yeni üyeyim ve içinde olduğum durumdan kimseye bahsedemiyorumm yardımcı olursanız sevinirimm ben bir kaç gün önce sürtünmeyle ilişki yaşadım ama her hangi bir boşalma falan olmadı çok korkuyorum daha bir kaç gün oldu başım dönüyor ve midem çok bulanıyor gerçekten çok korkuyorum psikolojik olabilir çünkü sanırım bu kadar erken olmuyormuş belirtiler. 1 aydır adet görmüyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum :( böyle bir şey yaşayan varsa lütfen yardım etsin inanılmaz korkuyorum. kan testi yaptır falan diyen olacaktır ama tek başıma gitmeye çekiniyorum ailemle hiç olmaz zaten :( lütfen yardım

bırkacgun once ılıskı yasadım dıyosun bıde 1 aydır adet görmedım dıyosun hıcbısey anlamadım.öncelıkle sana tavsıyem bole seylerı evlendıgın zaman yasaman.madem bı sey yasamıssın cvp vereyım bosalma olmamıssa bebek olmaz ama sunu unutma surtunme dahı olsa bosaslırsa gebelık sansı her zaman vardır.dıkkat et kendıne.

bırkacgun once ılıskı yasadım dıyosun bıde 1 aydır adet görmedım dıyosun hıcbısey anlamadım.öncelıkle sana tavsıyem bole seylerı evlendıgın zaman yasaman.madem bı sey yasamıssın cvp vereyım bosalma olmamıssa bebek olmaz ama sunu unutma surtunme dahı olsa bosaslırsa gebelık sansı her zaman vardır.dıkkat et kendıne.
"görmüyorum" demiştim.. zatn gckme vardı üstüne bu olay eklenince iyice korkmya bşladm saolun tavsiyeler için.. bşlma fln olmadı ama ynede insn korkuo yinede içim rhatladı braz :/

bence hamile olma olasılığın hiç yok ...ancak böyle birşey yaparken önlemini alsaydın daha ii olurdu ..burda hamile kalmak için uğraşan bir çok insan varken senin gibi dikkat etmeyip de hamile kalanlara şaşıyorum valla ..biraz vicdanlı olmak gerek ,kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez ama madem bişey yapıyorsanız önlemini alın da istenmeyen gebelikler oluşmasının yerine ,isteyenlerin kucağı dolsun değil mi ?

Sürtünme yolu ile hamile kalınma şansı cok düşük fakattt sürtünme esnasında erkekden gelen zevk sıvısının içinde spermlerde buluna biliyor... Bence yasak ilişkiler yasayacagına zamanı gelince yasamalısın bi anlık zevkleriçin bu kadar kendini kırpalamaya üzmeye değermi canım ??? Aklın cok karısıksa eczaneden bir gebelik testi yap belki birazdaha için rahatlar... ama sana abla tavsiyesi kendini üzecek hiç bir eylemde bulunma...

bak tatlım tam yerne düşmüşsün evli değilsen üstüne üstlük böyle bi ilişki yaşayıp ailenden korkuyorsan bencede kork herşey zamnında güzel ayrıca sürün me yoluylada geb kalınır arkadaşımında dediği gibi zevk sıvısındada spermler oluyo git bi tahlil yaptı bi polikliniğe eğer hamileysen o haltı yedin adama söyle sakında aldırma burda bi bebek için senelerimizi veriyoz biz pişman olucan işler yapma allahtan kork harama yanaşma biraz sert oldum ama inan üzülüyoruz böyle olaylar duydukça allahım yolunu aydınlatsın.

neden böyle birsey yaparsiniz anlamiyorum

neden temiz bir sekilde namusunuzla alniniz acik bir sekilde gelin olmak istemezsiniz
bunun tek dünyada pisligi yok
hic Ahiretini düsünmedinmi? Düsünmüyormusun? O an sen Allahin yasakladigi birseyi yaparken ailenden korkuyor ama Allahdan korkmuyorsun
Bence Allahtan korkman gerek

Temiz bir sekilde, yani iliski yasamadan evlenirsen Allah sana ahirette gel kulum bu kapidan gir cennete diyecek
Ama eyer iliski yasarsan "o kapi senin icin kapali diyecek"

Karari sana birakiyor, hic bir seye sen mecbur deyilsin.

Sakin beni yalnis anlama cahilsin bu konuda ve beni simdi gicik bulabilirsin ama inan senin iyligin icin diyorum
Ve eyer o cocuk seni gercekten sevse, seni böyle bir günaha sokmazdi
Dost aci söyler

Allaha c.c. emanetsin

bana soracak olursan tatlım son pişmanlık fayda etmez; nasılda yanılıp böyle bişeye kalkıştın yine anlamış değilim. madem bukadar kafaya koymuştun be yavrum önce evlenseydiniz ya bekuzum .tek bir seceneğin var oda o kişiyle evlenmen nediyim başka .allah kolaylık versin .

burda daha önceden böyle konu açanlar var onlara yorum yapmadan bilgi veriosanızda bana neden yorum yapma gereği duyuyosnz anlamıorum? biride "bişey yapıyorsanız önlemini alın da istenmeyen gebelikler oluşmasının yerine ,isteyenlerin kucağı dolsun değil mi ?" demiş sanki biri gebe kalınca diğerinin karnındaki çocğu alıo bunu yazarken bile glüorum gerçekten bana akıl verirken kiminiz saçmalıosunuz :D gülüorum.. bilgi verenler üstüne alınmasn onlra tşk ediorum bdhada böle bişi yapmcam zaten ayrıca ben bi hayat kadını değilim bi halt da yemiyorum. o benim sevgilim. ozaman bırakayım başkalarıyla görsün işini nasılsa benim haberim olmuo dimi? yorum yapcğnzı blseydim üye olmazdm bu siteye. alt tarafı soru sorduk bi küfür yemediğimiz kaldı resmen.

seçim senin güzelim herkeze kızmışsın ama onlar evli ve herşeyi eminb ol senden daha iyi düşünüyor sen şuan bekar olduğun için anlamıyosun herkez senin iyiliğin için konuşmuş ister kulağına küpe edersin istersen boşverir yoluna bakarsın yada heray bizimgibi sende gebelik testi alırsın seçim senin bizden sölemesi inşanlah doğru yolu bulursun bizde kocamızla gezdik tozduk zamanında ama benim eşim şahsen ben herşçeyi evlenince yaşamak istiyorum derdi o zman bizimkiler bizi sürekli aldattımı güzelim eğer erkek isterse o işi kendi kendine halleder sana yada bir başkasına ihtiyacı bile olmaz emin ol saygılarımla

Geri