Lütfen Yorumlayın Önemlidir

ruzgar01

Yeni Üye
Üye
Lütfen Yorumlayın Önemlidir
Arkadaşlar,bilenler bilir iki kez aşılama yaptırdım ikiside tutmadı.Ve bu süreçte maddi manevi ciddi anlamda hasar aldım. Nitekim tüp bebeğe karar verildi.
Yalnız yardımınıza ihtiyacım var. Tercih yapmakta ciddi anlamda zorlanıyorum.Tüm bildiklerinizi önerilerinizi duyduklarınızı benimle paylaşırsanız duacınız olurum.Sevinirim.
1)Ataşehir Memorial Hastanesi Doç. Dr. Cem Demirel
2)Jinemed Tüp Bebek Merkezi Prof. Dr. Teksen Çamlıbel

Tercihiniz hangisi olurdu ?
Tanıyor musunuz ?
Tüp Bebek yaptıranlarınız bilhassa kimlerden olumlu netice aldınız ? Lütfen sayılı günüm kaldı ,lütfen acil yorum istiyorum

rüzgarcım eğer tüp bebek yaptıracaksan hastane yerine tüp bebek merkezleri bu konuda daha iyii.bende çok çok araştırdım genelde sonuç alanlar tüp bebek kısırlık merkezleri.şimdiden hakkında hayırlısı olsun cnm.

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım, tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum,

Tüp bebek yöntemi ile hamile kalmak istiyorum, merkez konusunda araştırma aşamasındayım, yakın bir arkadaşım Eurofertil merkezinden bahsetti, memnun kalmış çok övüyor ama elimde bir iki seçenek daha olsun istiyorum, hızlı karar vermek istemiyorum, siz duydunuz mu eurofertili? ya da istanbulda önereceğiniz farklı bir yer var mı? teşekkürler şimdiden

Arkadaşlar,bilenler bilir iki kez aşılama yaptırdım ikiside tutmadı.Ve bu süreçte maddi manevi ciddi anlamda hasar aldım. Nitekim tüp bebeğe karar verildi.
Yalnız yardımınıza ihtiyacım var. Tercih yapmakta ciddi anlamda zorlanıyorum.Tüm bildiklerinizi önerilerinizi duyduklarınızı benimle paylaşırsanız duacınız olurum.Sevinirim.
1)Ataşehir Memorial Hastanesi Doç. Dr. Cem Demirel
2)Jinemed Tüp Bebek Merkezi Prof. Dr. Teksen Çamlıbel

Tercihiniz hangisi olurdu ?
Tanıyor musunuz ?
Tüp Bebek yaptıranlarınız bilhassa kimlerden olumlu netice aldınız ? Lütfen sayılı günüm kaldı ,lütfen acil yorum istiyorum

Rüzgar, ben tüp bebekte hangisi başarılıdır bilemem ama, şu anda ülkemizin sayılı jinekologlarından biri olan Teksen Çamlıbel'i tavsiye edebilirim. Çevremde onun sayesinde bebek sahibi olan pek çok arkadaşım var ve son derece de memnun kaldılar. Yine de hakkında hayırlısı olsun diyorum..

Geri