lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

şubatın 3ünde olmam gerekiyordu 1inde oldum ve normal adetim 7 gün sürüyor tam olarakta 7 gün sürdü

cevapların için teşekkür ederim canım peki ben adet gördüğümde ilk iki gün kanamam çok gelmişti ve bir arada çok koyu renkte özür diliyerek söylüyorum birde pelte şeklinde geldi ama hiç ağrım yoktu acaba ozaman düşük yapmış olabilirmiyim :(

canım düşük basit bişe değilki çok kötü sancın oluyomuş yaparken sen düşük yaptığını bilmesen bilee

kimyasal gebelik diye bişey var tatlım belki hamileydin ama adet kanamasıyla gitmiş olabilir kan pıhtısı şeklinde oluyor yarın bi daha test yaptır sonra sonucu bi doktora göster mutlaka tatlım buraya yazdıklarını da anlat canım sonucun ne olduğunu buraya yazarsan sevinirim içini de her zaman ferah tut tatlım

bakalım hayırlısı canım salı günü tekrar kan testi vericem sonuç nasıl olucak bakalım ama benim pek ümidi kalmadı çok yoğun şekilde adet olup ve o son idrar testini yaptıktan sonra :(

miss angel sen okudun mu benm durumumu sencede bir anarmallik yokmu? açık söyleyebilirsin alıştırdım kendimi ayrıca yorumların için teşekkür ederim canım

Geri