M.M. bebeklik albümüü

Cevap: M.M. bebeklik albümüü

valla bende kendimi göremedim ne diyim yorum yok....

arkadaşlar handanca bi konu açmış eminim ki gözlerinde gülücüklerle açmıştır konuyu uğraşmıştır. keşke siz olsaydınız orda benim ismim olmasaydı. böyle üzülmezdi konuyu açan kişi de.bi de kız yazmış oraya aklıma gelenler diye isminizi hatırlatabilirdiniz o uğraşır sizide eklerdi benim yorumum bu katılır katılmazsınız.onu bilemem valla.

ßu arada bana koyduğun resimdeki kız parmağını emiyo=) çok tatlı yaa teşekkürler

handan çok güzel bir çalışma vede şirin ben çok beğendim şahsım adına emeklerin için teşekkür ederim +rep

valla bende kendimi göremedim ne diyim yorum yok....

arkadaşlar burda yüzlerce insanız sevgili handan bizlere çok hoş bir jest yapmış ve kendide zaten bunu dile getirmiş aklıma gelenler demiş bazıları unutulmuş olabilir tabikide alınırsınız ama lütfen gerginliği çağrıştıran yorumlardan uzak duralım.bunu güzel bir dille gündeme getirelim.bakın ben bir adminim ve neredeyse 24 saat buradayım ve sorarım size ben unutulacak insanmıyım :D:D ama adını ve bölümünü tam hatırlamadığım bir arkadaşımız gelinliklerle ilgili bir konu açmıştı ve ben unutulmuştum bu gayet doğal yani o hani ben öbürü hani ben derse konu sayfalar alır lütfen bu gibi şeyleri dert etmiyelim ve keyfimizi kaçırmayalım :) hepiniz M.M ailesinin birer ferdisiniz bunu unutmayın:)

Sevgili Handan çok hoş bir konu olmuş fikrine ve emeğine sağlık canım + 100 rep :)

evet bencede emeğe sitem değil teşekkür etmeliyiz handanca canım çok güzel olmuş ellerine ve emeğine sağlık :) hepsi birbirinden tatlı ve güzeller :)
bendende + rep canım

Anlayışlı arkadaşlarıma ben öncelikle teşekür ediyorum.
İnsanları üzmekten ve kendim üzülmekten ziyade yüzümüz gülsün diye açmıştım bu konuyu. sağlık olsun.

arkadaşlar burda yüzlerce insanız sevgili handan bizlere çok hoş bir jest yapmış ve kendide zaten bunu dile getirmiş aklıma gelenler demiş bazıları unutulmuş olabilir tabikide alınırsınız ama lütfen gerginliği çağrıştıran yorumlardan uzak duralım.bunu güzel bir dille gündeme getirelim.bakın ben bir adminim ve neredeyse 24 saat buradayım ve sorarım size ben unutulacak insanmıyım :D:D ama adını ve bölümünü tam hatırlamadığım bir arkadaşımız gelinliklerle ilgili bir konu açmıştı ve ben unutulmuştum bu gayet doğal yani o hani ben öbürü hani ben derse konu sayfalar alır lütfen bu gibi şeyleri dert etmiyelim ve keyfimizi kaçırmayalım :) hepiniz M.M ailesinin birer ferdisiniz bunu unutmayın:)

Sevgili Handan çok hoş bir konu olmuş fikrine ve emeğine sağlık canım + 100 rep :)
rüyam adminimin cümle kurma yeteğine bayılıyorum:)handanca gerçekten bakarkn bnde bu bebeği rüyama bunu bilgeme vs. seçerdim diye düşündüm bnce çok güzel seçimler yapmışsın ecoş ve m.c kısmında koptum harikaydı emeğine güzel yüreğine sağlık:u020:

Handanca ben bunun aynısını yapmıştım...Birde hani ben?

Geri