M.m cafe açıldı...

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
M.m cafe açıldı...
M.M MEKANI OLARAK BİR YENİLİĞE DAHA YELKEN AÇMIŞ BULUNUYORUZ TÜM M.M MEKANI ÜYELERİNE + REP AYRICA %50 YE VARAN İNDİRİMLER...
Bayramınız Kutlu Olsun

Bayram boyunca el yapımı fındıklı veya çikolatalı muffin ile Lavazza filtre kahve için özel fiyatlar...
< Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..>

Canınız bir yerlere gidip sakin sakin oturmak, nostaljik müzikler dinlerken düşünmek mi istiyor,
notebook'umu alıp Internet'e bağlanayım ve bir şeyler mi içeyim diyorsunuz, arkadaşınızla bir şeyler konuşmak mı istiyorsunuz,

iş toplantınızı ofis dışında sakin bir mekanda yapmak mı istediniz, o zaman adresiniz MELEKLER MEKANI CAFE olacak...
Melişler Mahallesi nde, sizler, dostlarınız ve arkadaşlarınız için rahat, huzurlu, nezih ve şık bir cafe yapmaya çalıştık.
Herkesi bekliyoruz...
FİYATLARIMIZ CAZİP OLDUĞU GİBİ ; 10 KİŞİLİP GRUPLARA ÖZEL REP DAĞITIMI YAPILACAKTIR.

Dekoratif Cafe Mobilyaları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
BAKİRKOYDE EN İYİ FALCI AMMOS CAFE GRİS MEDYUM OKAN KIZLARR BAKİRKOYDE EN İYİ FALCI AMMOS CAFE GRİS MEDYUM OKAN KIZLARR
Söle Solim kızlar bakirkoyde taksimden olsun yesilköyden olsun hemen hemen butun falcilara gittim kızlar ben çok fal meraklısı biriyim biz hep izinli oldumuzda canimiz sıkıldigindà mutlaka fal baktirirdim ama buzamanakadar bütün facarin fali çok...
Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 0
BAKİRKOYDE EN İYİ FALCI AMMOS CAFE GRİS MEDYUM OKAN KIZLARR BAKİRKOYDE EN İYİ FALCI AMMOS CAFE GRİS MEDYUM OKAN KIZLARR
Oncelikle söle baslim kızlar 3 arkadas her izinli oldumuzda istanbulda gitmedigimiz falcı kalmadi kızlar heryerde hemen hemen fal baktirmisizdir ama genelde 5 dakka bakıp yolluyolar bilindik yuvarlak laflar soluyolar falcilar kizlar artik hiçbir...
Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 0
Cafe Estrada Cafe Estrada
Biz; Sevdiğinizle gün batımında içeceğiniz kahvenin mutluluğu, güne başlarken zindeliğinizi yakalamak için alınan bir yudum, günün yorgunluğunu atmak için arkadaşlarla içilen bir fincan kahveyiz. REKLAM LİNKİ VERMEK...
Ekonomi iş dünyası 0
Cafe Aman İstanbul Fanları Cafe Aman İstanbul Fanları
Cafe Aman grubu fanları olarak özellikle haftaya yapılacak konserde bir araya gelelim diyorum. Onları yakından tanımak iin ufak bir fırsat da yakalarız diye de düşünüyorum :) Konser Kuruçeşme Arena'da yapılıyor olacakmış, 25 Ağustos'ta...
Fan Club 0
Dekoratif Cafe Mobilyaları Dekoratif Cafe Mobilyaları
dekoratif cafe mobilyaları, cafe mobilyaları, modelleri, trendleri, çeşitleri burada akradaşlar. Sürekli gittiğimiz mekanların şıklığına ve rahatlığına kesinlikle hepimiz önem veririz. Biz de az önce bunu düşündük ve...
Tatlı Evim 0