m.m. yaz partisi haydi toplanıınnn... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhaba m.m.

merhaba m.m.

merhaba ben aranıza yeni katıldım umarım keyifli vakit geçiririm
  2. "M.M." qünün şiiri

"M.M." qünün şiiri

Bu başlık altında sevdiğiniz ve gününüze uygun bir şiir yada dörtlüğü paylaşabilirsiniz. Not: Gereksiz mesaj oLmasın Lütfen yaLnızca şiir. Her üye günde 1 defa şiir paylaşabilir. Sanma şahım /herkesi sen / sadıkane / yar olur Herkesi sen / dost mu sandın / belki ol / ağyar olur Sadıkane / belki ol / alemde bir / dildar olur Yar olur / ağyar olur / dildar olur / SERDAR olur...
  3. M.M  Kim Gitse Üzülürdün..

M.M Kim Gitse Üzülürdün..

Meleklerim Bu forumdan Kim yada kimler gitse çok üzülürdünüzgüle güle Ben başlıyayım..Uzun zamandır üye değilim birçoğunuzu tanımıyorum; Ama tanıdığım kadarıyla HAYAL gitse çok üzülürüm..:cry: Hızır gibi her yardımıma yetişiyor ...Kırmadan incitmeden yardımcı oluyor. :bebeğim:
  4. Kepeğe M.M çözümü

Kepeğe M.M çözümü

Birçok kadın saç bakımına ne kadar özen gösterse de, bazı dönemler kepek sorunu ile karşılaşırlar. Özelikle koyu renk elbiseler giyildiği zamanlar saçlarınızdan dökülen kepekler, sizi oldukça zor durumda bırakabilir. Kepekten kurtulmak için yapılabilmek bazı yöntemleri Melekler Mekanı olarak araştırdık. Saçlarınızın temizliği kepeklenme sorunu ortadan kaldırmak için yapılacak ilk ve en etkili...

Sayfayı Paylaş