1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

M Pokora - Mp3

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Fransa’dan güzel haberler var... “MP” lakaplı Matt Pokora yeni albümü “MP3” ile piyasayı kasıp kavurmaya hazırlanıyor. Daha önce Justin Timberlake, Nelly Furtoda, Missy Eliott ve Bjork’ün prodüktörlüğünü yapmış olan Timbaland bu sefer Matt Pokora için kolları sıvadı. Pokora’nın daha önceki iki albümü platin ödül almıştı. Albümden çıkan ilk single ise albümün aynı zamanda açılış parçası olan “Dangerous”.... Matt Pokora ile ilgili daha detaylı bilgi için sanatçının myspace sayfasına göz atmanızda fayda var

M Pokora - Mp3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mına

Mına

Rüyada Mina'da oldugunu gören kimse, korktugu taraftan emin olur. Dünya ve ahiretçe arzu ettigi her seye nail olur
  2. Mini Mini elbiseler

Mini Mini elbiseler

Yazın sıcağıyla giysilerimizdeki kumaş miktarı da azaldı:DŞu sıcak günlerde serin serin püfür püfür elbiseler giymeyi sevenler buyrun bakalım sizler için seçtiklerimi beğenecek misiniz...
  3. mini mini minicik elbiseler

mini mini minicik elbiseler

elbiselere bayılıyorum onlarsız olmaz diyorsanız ee birazda iddiali olsun bacaklarıma güveniyorum diyorsanız tam size göre minicik elbiseler için buyrun kızlarr.......
  4. mini mini miniler burdaaa :)

mini mini miniler burdaaa :)

miniler,mini modelleri,2011 mini elbiseler,2011 mini kıyafetler,mini abiye elbiseler kızlar özel geceler ve kıyafet balolarında giymek için gayet idael kıyafetler bunlar aralarında pembe bir tane var onun aynısını ben aldım :)

Sayfayı Paylaş