Etiketler:
  1. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    82
    Ödül Puanları:
    0

macun yazıyom hamıle kalmak isteyenler mutlaka uğrayın buruya

Konu, 'Gebelik' kısmında pirenses tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba benim bir arkadaşımın 10 yıl bebeği olmadı sonra bi yerden duyduğu kürleri uygulayarak hamile kaldı. Aslında hiç bir sorunu yoktu doktorlar nedensiz kısırlık diyorlardı. Arkadaşımın kullandığı bitkisel kürler şunlar. Yalnız siz siz olun doktora danışmadan bu kürleri uygulamayın.
    15 gün soğan kürü
    15 gün incir kürü

Bu arada arkadaşımız göbeğine masajda yaptırdı. Bu masaj adetin ilk 3 günü yapılıyor Karın önce sabunla ovuluyor sonra zeytin yağıyla kasıklar yukarı çekiliyor . Bir kaç yerde daha okumuştum doğurganlık masajıyla bir çok kişi hamile kalmış. Neyse diğer kürleride yazayım.

Adetin ilk 11 günü adaçayı ve hayıt meyvası içilecek. Her ikiside yumurtlama yapıyor. Birde her sabah arı sütü polen bal ve kara çörek otu karışımın dan yiyceksiniz.Bu bahsettiklerimin hepsi yumurtlama dönemine kadar. Yumurtlama döneminde bırakılacak. Artık yapmanız gereken yumurtlama günlerinde ilişkiye girmek ve dua etmek. Hamile kalmak için meryem suresini bol bol okuyun. Bunları yapıpta hamile kalanlar olursa mutlaka buraya yazsın. İnşallah isteyen herkese Allah hayırlı çocuklar nasip etsin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Eylül 2017
  2. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Ben daha önce soğan kürü ile incir kürünü denedim. . Reglimde değişme oldu sebebsiz gecikmem oldu bende bu kür işe yaramadı . Karın masajından kastınız sanırım göbek çekme . Bu işin aslı astarı gerçekten varmı merak ediyorum. Göbek çekmeyle gerçekten hamile kalan varmı ? Verdiğiniz ballı karışımıda daha önce duymuştum ama henüz deneme fırsatım olmadı. Mutlaka deniyicem . Aldığım sonucu burdan paylaşırım.

macun yazıyom hamıle kalmak isteyenler mutlaka uğrayın buruya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmek isteyenler mutlaka okumalı

gülmek isteyenler mutlaka okumalı

Anne dışarıda alış-verişteydi İki buçuk yaşındaki bebeğe babası gözkulak oluyordu Aslında bu pek de zor bir şey değildi Yavrucak halının üzerinde 'çay seti' oyuncağıyla oynarken baba da koltuğunda gazetesini okuyor ara sıra da bebeğinin kendisine -çay seti oyuncağının minik plastik fincanlarıyla- ikram ettiği suları çay niyetine içerek oyuna iştirak ediyordu Derken anne eve geldi Baba anneye...
  2. Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Yalnızlık zor olsa da bazen huzur verir insana.... İşte bu resimler yalnızlığı anlatan örneklerden sadece bazıları;)
  3. bebek isteyenler mutlaka okuyun

bebek isteyenler mutlaka okuyun

bebek istiyorsunuz ama olmuyor mu gelin bide bunları deneyinnn ilişkiye girmeden önce yastık hazırlayın daha sonra esiniz üste olacak sekilde ilişkiyee girin hemen sonra poponuzun altına yastık katın ve ayaklarınızı yukarı kaldırın yarım saat böyle bekleyin sonra normal sekilde uzanın ama tualete 2 saat kadar gitmeyin geceleri daha etkili olur işinizdeki sıvının akmamasını saglayın allah...
  4. hamile kalmak isteyenler

hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  5. Gebe Kalmak İsteyenler Neler Yemeli?

Gebe Kalmak İsteyenler Neler Yemeli?

gebe kalmak için hamile kalmak için gebe kalmak için neler yenmeli Sevgili melekler, artık bir bebek sahi,bi olma zamanı geldi diyorsanız, şimdiden beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Ortalama 3 ay öncesinden başlamanız gereken düzenli beslenme alışkanlığı için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Buna göre Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Murat...

Sayfayı Paylaş